RRC-CZ má v distribuci Ascom

Distributor s přidanou hodnotou RRC-CZ přidal novou značku mezi své autorizované distribuce. Které produkty výrobce z oblasti komunikačních řešení nabídne?Bezdrátový telefon IP DECT d62RRC-CZ (www.rrr.cz) podepsala kontrakt s Ascomem na distribuci jeho produktů v České republice koncem loňského roku. Po odladění technických záležitostí oznámil distributor rozšíření své nabídky také partnerům. Z portfolia výrobce jsou u RRC-CZ zákazníkům k dispozici wireless produkty - IP DECT a VoWiFi telefony. Produktovým manažerem zodpovědným za značku je Radek Huleš (radek_hules@rrc.cz).

Ascom je mezinárodní poskytovatel komunikačních řešení. Má pobočky v 18 zemích a více než 2 500 zaměstnanců. Soustředí se na oblast bezdrátových a bezpečnostních řešení. Podrobný přehled nabídky výrobce naleznete na lokalizovaných stránkách www.ascom.cz nebo nadnárodních www.ascom.com.

V Česku je RRC-CZ jediným autorizovaným distributorem Ascomu. Výrobce zde měl zatím pouze spolupráci na úrovni Solution Provider (poskytovatel řešení) s firmou DTS-Praha. Na této úrovni má partnera nově také na Slovensku, je jím firma Soitron.Komentáře