Produkty D-Link xStack SAN certifikovány pro VMware

Dodavatel síťových řešení D-Link oznámil, že dva jeho produkty z řady xStack SAN získaly certifikaci VMware Ready. K čemu certifikace slouží?Oba produkty prošly důkladným hodnocením a testováním společnosti VMware a jsou zařazeny do seznamu hardwaru kompatibilního s řešením od VMware

Ocenění získala disková pole xStack iSCSI SAN DSN-3200-10 a DSN-5210-10, která jsou podle Kevina Wena, prezidanta D-Link Europe, alternativou k dražší technologii Fibre Channel či pomalejším softwarowým iSCSI. Certifikace obou výrobků je podle Wena důležitá pro další působení společnosti v segmentu enterprise iSCSI SAN diskových polí. „Tato certifikace od VMware zvyšuje naši důvěryhodnost jako velkého výrobce iSCSI SAN diskových polí pro firemní trh,″ uvedl v tiskovém oznámení Kevin Wen.

Oba produkty prošly důkladným hodnocením a testováním firmy VMware a jsou zařazeny do seznamu hardwaru kompatibilního s řešením od VMware.

„Těší nás, že D-Link xStack SAN úložiště dat uspěla při udělování loga VMware Ready, které informuje zákazníky, že tato zařízení prošla předepsanými testovacími procedurami VMware, splnila kritéria interoperability a jsou připravena k provozu v pracovním prostředí,” uvedl v tiskovém oznámení Bernie Mills, ředitel pro alianční programy ve společnosti VMware.

VMware zavedl program VMware Ready v září roku 2008, aby ujistil partnery a jejich zákazníky o správném fungování softwaru výrobce s hardwarem třetích stran. Více informací o certifikaci získáte na stránkách firmy VMware. Pro více informací o produktech D-Link pro ukládání dat zamiřte na web výrobce.Komentáře