Prodávejte balíčky serverů Lenovo s bonusem ThinkSystem Bundle

Společnost Lenovo během čtvrtého kvartálu naděluje rabaty za prodej serverů ThinkSystem se službou prodloužené záruky. Ještě vyšší bonus čeká partnery, kteří do balíčku přidají i operační systém Windows Server 2016.

Prodávejte balíčky serverů Lenovo s bonusem ThinkSystem BundlePokud jste resellerem podnikových řešení společnosti Lenovo, můžete v rámci akce ThinkSystem Bundle Bonus získat velmi příjemné rabaty za prodej balíčků serverů s prodlouženou zárukou. Ještě vyšší bonus vás čeká, pokud do balíčku prodáte také sadu Windows Server 2016.

Jak na to?

Akce se vztahuje na servery Lenovo ThinkSystem SR530, ThinkSystem ST550 a ThinkSystem 630. Pokud tyto modely v období 1. 10. - 31. 12. 2018 prodáte (nebo jste je již prodali!) společně se službou prodloužené pětileté NBD záruky, stačí se přihlásit o váš bonus na dedikované stránce výrobce.

Výše rabatu záleží na konkrétním modelu a – ve stejném pořadí jako výše – činí 100, 150, resp. 200 dolarů. Pokud navíc společně se serverem a službou záruky prodáte sadu Windows Server 2016 Essentials ROK nebo Standard ROK, váš rabat se zvýší o dalších 35, resp. 80 dolarů.

Sečteno a podtrženo, v závislosti na konkrétním serveru a skladbě balíčku vám Lenovo nabízí rabat ve výši 100 až 280 dolarů na jeden server. Každý reseller může těchto bonusů navíc uplatnit až deset. Maximální výše rabatu v rámci ThinkSystem Bundle Bonus tak činí 2 800 dolarů.

Kde se přihlásit?

Veškeré informace včetně konkrétních produktových kódů najdete na dedikované stránce výrobce, kde se rovněž nachází jednoduché rozhraní, skrze které se můžete přihlásit o svůj rabat. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte svého account managera.
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře