Příležitost pro resellery: Technologie zvyšující produktivitu a šetrné k životnímu prostředí

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic má na evropském i tuzemském trhu velmi silnou pozici a neustále přináší novinky, které by pomohly koncovým uživatelům zvyšovat produktivitu a resellerům zase zisky. Ve svém komentáři je přibližuje country manager společnosti František Koutník.

Příležitost pro resellery: Technologie zvyšující produktivitu a šetrné k životnímu prostředíPro nadcházející sezónu společnost MMD připravila novou segmentaci a rozdělení zákazníků na B2B a B2C. Tímto krokem chceme lépe cílit na jednotlivé skupiny zákazníků a zároveň resellerům nabídnout vyšší marži, která je bude motivovat prodávat monitory značky Philips a AOC. Pro resellery jsme vylepšili partnerský web, ve kterém mohou najít veškeré informace o produktech, a to včetně specifikací, obrázků, certifikace apod.

S výše uvedeným budou samozřejmě spojené i další marketingové aktivity, jako jsou promoakce, mailingy a speciální nabídky prostřednictvím našich distributorů. Opět nás reselleři potkají i na největších distributorských setkáních, kde budou mít možnost vidět a osahat si nové produkty značek Philips a AOC.

Příležitosti pro resellery v roce 2019

V roce 2019 jsou hned tři následující oblasti – on-line, B2B a gaming, ve kterých se skrývají pro resellery nemalé příležitosti. Není žádné tajemství, že on-line segment neustále roste, proto v něm i my vidíme příležitost pro naše zákazníky. Druhou oblastí je B2B, kde bychom se rádi ještě více prosadili s našimi technologickými novinkami. Věřím, že máme určitě co nabídnout nejen vládním organizacím a školám, ale i firmám.

Philips 241B7QGJMonitory Philips jsou zaměřené na poskytování výkonných technologií, které kombinují inovace a udržitelný rozvoj. Proto jsme nyní uvedli na trh nový „zelený“ monitor Philips 241B7QGJ, který je navržen tak, aby měl nejmenší možný ekologický dopad na životní prostředí. Monitor je vyroben z lehkých plastů s 85% podílem recyklovaných plastů. Neobsahuje žádné olovo, rtuť, halogeny a PVC/BFR sloučeniny.

Všechny jeho plastové části, železný rám a balicí materiál jsou 100% recyklovatelné. Je vybaven Full HD IPS panelem a dále pak například technologií LightSensor, která sleduje okolní osvětlení a automaticky upravuje jas monitoru. Označení A++ podtrhuje nesrovnatelnou energetickou efektivitu.

Již nějakou dobu máme v nabídce modely s možností připojení přes USB-C a nově také zakřivený 49" ultra wide monitor s rozlišením 5 120 x 144 při 60Hz a poměrem stran 32 : 9, který přináší uživatelům vysokou efektivitu při práci. Právě v těchto modelech s přidanou hodnotou a nabitých technologiemi vidíme stále prostor k příležitostem pro naše resellery.

Philips 499P9H

Velké obchodní příležitosti pro nás i resellery vidím samozřejmě i v gamingu, kde plánujeme spoustu novinek. Naše herní portfolio lze rozdělit na dvě hlavní produktové linie – AOC gaming (mid-range) a Agon řadu (high-end).

V nižší cenové hladině jsme uvedli na trh nové modelové řady G1 a 90. U Agon 3 jde už o třetí generaci high-end gamingových produktů a lze zmínit zakřivený monitor AG273QCG (Nvidia G-Sync) a jeho brášku AG273QCX (AMD FreeSync 2 HDR). Přepracované a vylepšené prémiové herní monitory jsou již v prodeji.

Jsou určené především skutečným herním nadšencům, kterým nabízejí rychlou obnovovací frekvenci až 165 Hz, dobu odezvy 1 ms a nejnovější technologie jako AMD FreeSync 2 HDR. Model AG273QCG navíc získal díky svému exkluzivnímu designu ocenění Red Dot Design Award 2018.

Obchodní příležitosti v dalších letech

Z dlouhodobého hlediska vidíme potenciál v tom, že i nadále budeme na trh přinášet inovativní produkty vybavené novými technologiemi s vysokou kvalitou, prvotřídním servisem a atraktivním vzhledem. Pevně věříme v to, že koncovým zákazníkům to přinese komfortní prostředí nejen v kanceláři, ale i v domácnostech, a to vše s ohledem na životní prostředí.

František Koutník, country manager CZ/SK, MMD
Úvodní foto: MMD

Komentáře