PCS nabízí Extreme CCTV

PCS, distributor s přidanou hodnotou v oblasti bezpečnostních technologií, rozšiřuje své portfolio o značku kamerových systémů a video zařízení Extreme CCTV. Pro jaké zákazníky jsou produkty vhodné, co má Extreme CCTV společného se značkou Bosch a kdy se můžete s produkty seznámit přímo ve svém městě?Extreme AutoDome, bezpečnostní kamera do extrémních podmínek (Foto: Extreme CCTV)Nabídka Extreme CCTV zahrnuje integrované kamery den/noc s aktivním osvětlením a odolná video zařízení určená k budování bezpečnostních a kontrolních systémů ve všech typech objektů. Jejich hlavní funkcí je prevence kriminality, identifikace osob a objektů, zajištění bezpečnosti pracovníků a obsluhy strojních zařízení, dohled nad technologickými procesy a sledování dopravních situací apod. Bezpečnostní kamerové systémy jsou přitom určeny do těch nejnáročnějších podmínek jako jsou extrémní rozsahy teplot, prostředí se slabým osvětlením, neosvětlená prostředí, korozivní ovzduší, ovzduší obsahující těkavé látky a do oblastí, kde může dojít k fyzickému napadení produktu.

Podrobnější informace o sortimentu naleznete na stránkách výrobce, nebo distributora PCS.

Kandská Extreme CCTV byla v loňském roce koupena společností Bosch, která tak posílila svou divizi bezpečnostních systémů. PCS má značku Bosch Security Systems dlouhodobě v distribuci a postupně tak od podzimu začleňuje celý sortiment Extreme CCTV do své nabídky.

Pokud se zajímáte o oblast bezpečnostních systémů nebo hledáte příležitost pro podnikání v novém oboru, můžete využít tradiční RoadShow PCS, která probíhá během dubna v deseti městech České a Slovenské republiky. Zahájena bude 6. 4. v Plzni a ukončena 30. 4. v Košicích. Podrobný program a přehled jednotlivých zastávek najdete tady.

Letošní série setkání nabídne prezentace kamerových systémů (CCTV), ozvučení (PA - Public Address), elektronických požárních systémů (EPS) a přístupových systémů (ACS - Access Control Systems).

Více informací o značce Extreme CCTV vám může poskytnout také její produktový manažer Jaroslav Brabenec (j.brabenec@pcs.cz).Komentáře