Partnerský program TiCtOG aneb jak na tenké klienty

Společnost OldanyGroup spustila od 1. 10. nový partnerský program, kterým chce podpořit resellery nabízející tenké klienty TiCtOG. Jaké jsou podmínky a výhody zapojení?

Partnerský program TiCtOG aneb jak na tenké klientyPartnerský program TiCtOG aneb jak na tenké klientyDo programu TiCtOG se mohou zapojit prodejci výpočetní techniky a olposkytovatelé služeb v oblasti ICT, kteří nabízí tyto tenké klienty svým zákazníkům.

OldanyGroup chce pomocí programu vytvořit alianci spolupracujících partnerů, kteří se zaměřují buď čistě na prodej výpočetní techniky, nebo jsou dodavatelé služeb v oblasti ICT a řešení tenkých klientů využívají. Těm pak poskytne výhodnější obchodní podmínky, školení, konzultace a atd.

„Rádi bychom prostřednictvím této aliance nabídli koncovým zákazníkům kvalitní, výkonné, spolehlivé a cenově velmi konkurenční řešení tenkých klientů s všestranným uplatněním se zaměřením na virtuální desktopovou infrastrukturu (VDI),“ uvádí OldanyGroup na svém partnerském portálu.

Kromě požadavku zaměření na prodej či poskytování služeb v IT musí reseller, který chce být partnerem OldanyGroup, poskytnout svým zákazníkům informace o produktech TiCtOG v rámci svých propagačních kanálů.

Mezi hlavními výhodami partnerství lze uvést slevu až 20% z doporučených koncových cen, registraci obchodních případů, rebranding hardwaru a softwaru, přístup na partnerský portál, promo akce, materiály a další marketingové aktivity.

Další informace o programu včetně registračního formuláře naleznete na partnerském portálu TiCtOG nebo TZ.

Zdroj: TiCtOG

Úvodní foto: partner.tictog.com

Komentáře