Partnerské setkání: zajímavosti z Kobe 2012

Společnost Kobe uspořádala pro své partnery prezentaci produktových a technologických novinek v portfoliu. Při té příležitosti představila také nový projekt i-Frame. Jaké příležitosti otevírá partnerům?

Partnerské setkání: zajímavosti z Kobe 2012Účastníci prezentace měli možnost si všechny produkty na výstavce prohlédnout (vlevo i-Frame). IPS panel u iFrame home zajišťuje velmi dobré pozorovací úhly.

Partnerské setkání: Kobe 2012 obrazemV prostorách Hotelu Populus v Praze se 31. 5. uskutečnila prezentace Kobe 2012. Zdeněk Horáček, ředitel společnosti se svými kolegy pro partnery připravil technologické prezentace trendů v oblasti mobilních počítačů a modelová projektová řešení a obchodní i technické koncepty.

Reselleři měli možnost se seznámit s novými modely NAS serverů Synology, set-top-boxy s OS Android pod značkou Arena, SSD disky RunCore či Renice, oblastí 3G/4G komunikace (Dovado), nezničitelnými pouzdry Pelli, GPS a dalšími technologickými „hračkami“.

Nás zaujal projekt i-Frame, který realizuje Kobe s dalšími partnery. Jedná se o projekční řešení s IPS FullHD panely s rozlišením 1 920 x 1 080px, které běží na OS Android.

Pro domácnosti i komerční použití

Varianta i-Frame home představuje „digitální obraz“ s vnějšími rozměry dřevěného (ořech) rámu 70 cm x 50 cm x 3 cm a zobrazovací plochou 52 x 29 cm. Váha celého řešení činí 5,2 kg. Tento digitální obraz má dva vestavěné reproduktory o výkonu 2W, dva USB a jeden SD vstup a dálkový RF ovladač.

Díky podpoře uPNP a SMB lze z lokálního úložiště zobrazovat slideshow obrázků ve formátu JPG, BMP či PNG. Android samozřejmě podporuje i video a zvukové formáty, a také on-line streamování.

Oblast digital signage pak zastupuje varianta i-Frame sign, která umožňuje zobrazovat bannery na vybraných pozicích bezdrátově ze SMB serveru. Zařízení má rozměry 11 cm x 14 cm x 1,3 cm, je vybaveno dvěma USB konektory, HDMI  a WiFi-N-lite modulem.

Více již ve fotogalerii níže.

Zdroj: ChannelWorld
Galerie
Komentáře