Oracle ocenil nejlepší slovenské partnery za rok 2012

Na konferenci Oracle Inovační fórum, která se konala 14. 11. 2012 v Bratislavě, ocenila společnost Oracle Slovensko spolupráci tak svými obchodními partnery. Kdo uspěl?

Oracle ocenil nejlepší slovenské partnery za rok 2012Oracle ocenil nejlepší slovenské partneryHodnocení probíhalo na základě dosažených obchodních výsledků za fiskální rok 2012 a podle schopnosti nejlépe využít výhod partnerství Oracle. Ocenění partnerům předal generální ředitel společnosti Oracle Slovensko Maroš Herda.

Už se tradičně Oracle vyhlašuje nejlepší partnery v oblasti prodeje aplikačních produktů Oracle typu ERP a CRM, databázových middleware produktů, hardwaru a integrovaných hardwarových a softwarových řešení, a za aktivní spolupráci na projektech a šíření dobrého jména Oracle na Slovensku.

Absolutním vítězem hodnocení partnerské spolupráce za rok 2012 se stal Ditec, který patří mezi nejvýznamnější dodavatele a integrátory IT na Slovensku.

Pozici nejvýznamnějšího partnera v oblasti prodeje middleware produktů zaujala telekomunikační společnost GlobalTel, která se zároveň stala i nejdynamičtěji rostoucím partnerem Oracle v roce 2012.

Nejlepšího hodnocení v kategorii Oracle ISV (Independent Software Vendor) partner roku 2012 dosáhlo Asseco Solutions, které významně rozšířila rady zákazníků svých aplikačních řešení postavených na technologiích Oracle.

V kategorii Oracle Hardware partner roku 2012 se na první příčce umístila společnost Tempest.

Na Slovensku spolupracuje společnost Oracle se 100 partnery, kteří jsou členy programu Oracle PartnerNetwork, a s dvěma distributory, společnostmi Asbis a Avnet.

Zdroj: Oracle Slovensko

Úvodní foto: © frenta - Fotolia.com

Komentáře