Ohlednutí za Asus Day

Společnost Asus pozvala na začátku dubna své klíčové partnery na dvoudenní setkání do Jihlavy na již tradiční Asus Day. Loňské partnerské setkání kromě workshopů a přednášek doplnil bohatý zábavný program. Co připravil výrobce pro partnery tentokrát?Asus CUP, turnaj ve stolním fotbálku letos odstartoval tradici těchtoSetkání s klíčovými partnery a zákazníky se tentokrát konalo v jihlavském komplexu EA Business Hotel. V dopoledním bloku proběhly tři prezentace společností Microsoft, Intel a nVidia, tedy hlavních vendor partnerů Asusu. Intel ústy Martina Drdůla, manažera pro rozvoj trhu, prezentoval nejbližší novinky v oblasti procesorů. Produktový a PR manažer nVidie Igor Staněk opět všechny přítomné přesvědčil o svých výjimečných prezentačních dovednostech. Představil grafické novinky a naznačil, že bez technologie PhysX není možné dále žít.

Po obědě probíhala řada workshopů zaměřených na produktové portfolio značky Asus. Partneři a prodejci se tak mohli seznámit s jednotlivými komponenty, Večer se nesl v divoké náladě kubánských rytmůnotebooky a dalšími novinkami. K dispozici byly také produktoví manažeři, kteří s účastníky workshopu řešili konkrétní dotazy.

Podvečerní a večerní program byl ve znamení turnaje ve stolním fotbálku Asus CUP a kubánské show. Právě Asus CUP na letošním setkání odstartoval podle zástupců Asusu tradici fotbálkových turnajů. Večerní show moderoval Vlasta Korec a odvážné taneční kreace účastníků v soutěži Asus StarDance byly odměněny hlasitým potleskem. Další ASUS Day se bude konat v roce 2010, pro slovenské partnery a prodejce se setkání uskutečnilo minulý pátek a sobotu v hotelu Dyxon v Bánské Bystrici.Komentáře