Nová sezóna motivační soutěže Dell DreamTeam s odměnami pro každého

Na stránkách delldreamteam.cz se 24. 2. 2012 otevřela nová sezóna motivační soutěže, ve které Dell přichystal řadu novinek.Nová sezóna motivační soutěže Dell DreamTeam s odměnami pro každéhoDell v rámci nové „sezóny“ motivační soutěže pro své partnery inovoval design včetně ovládacích prvků on-line systému s cílem zpříjemnit zadávání realizovaných prodejů.

Tzv. Dell DreamTeam je soutěž stylizovaná do zábavné formy hokejové ligy, jež spočívá ve sběru bodů (v kanadském bodování) za prodané produkty (vstřelené góly a asistence). Jako partner týmu formule 1 – Lotus Dell neustrnul ani v kreativitě při vymýšlení odměn. Deset nejlepších partnerů si užije zájezd na závod v italské Monze.

Proč deset? Ocenění budou opět tři nejlepší střelci za prodej enterprise produktů, tři nejlepší asistenti, tedy prodejci desktopů a notebooků, a tři nejlepší v kanadském bodování – tedy ti, kteří jsou prodejcimnejvšestrannějšími. Do deseti pak Dell DreamTeam doplní výherce vědomostního kvízu. Detailní pravidla najdete zde.

Odměny pro každého

Proč má smysl hrát, i když si nevěříte na přední pozice? Za vykázané prodeje získávají partneři i tzv. „puky“, které bude možné směnit za další odměny. Počet puků mohou vidět jako novou položku po přihlášení do svého účtu. Puky slouží jako platidlo v novém věrnostním e-shopu, který Dell právě připravuje. Od druhého čtvrtletí 2012 si reselleři za puky budou moci směnit sportovní vybavení, elektroniku, oblečení či poukázky na nákup dalšího zboží.

Tentokrát potrvá sezóna od února do července 2012 a započteny budou tedy všechny prodeje od 1. 2. do 31. 7. 2012. Vyhodnocení proběhne opět v polovině následujícího měsíce a vítězové si užijí výlet na Monzu 7. 9. 2012.

Zdroj: DellKomentáře