Notebooky Gigabyte ve výhradní distribuci eD system

Gigabyte podepsal smlouvu o výhradní distribuci notebooků prostřednictvím společnosti eD system v České republice i na Slovensku. Kdo o distribuci nejspíše přijde?Notebooky Gigabyte ve výhradní distribuci eD systemDistribuci notebooků značky Gigabyte bude výhradně zajišťovat eD system. Jan Rambousek, specialista na marketing a prodej ve společnosti Gigabyte, ChannelWorldu potvrdil, že počínaje tímto týdnem budou všechny modely notebooků  prodávány pouze prostřednictvím eD system Czech v České republice, respektive eD system Slovakia na Slovensku.

Distributor měl již dříve ve svém portfoliu ostatní komponenty Gigabyte, které zahrnují grafické karty, základní desky, PC komponenty a další periferie. Kompletní nabídku produktů značky naleznete přímo na českém webu Gigabyte v sekci produkty.

O distribuci notebooků tímto krokem pravděpodobně přijde společnost 100Mega Distribution, která je dodávala dříve.

V eD systemu má značku na starost Martin Stolarz. Další kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Podle serveru DigiTimes plánuje GigaByte v letošním roce nárůst prodejů notebooků o 20 – 50 %. Prezident společnosti Gigabyte Richard Ma uvedl, že v únoru chtějí na trhu uvést 4 – 5 nových modelů. Není však známo, zda se  uvedení bude týkat také evropského trhu.

Zdroj: ChannelWorld, DigiTimesKomentáře