Netgear spolupracuje s Veeam ve virtuálním zálohování

Netgear, dodavatel síťových řešení, oznámil zahájení technologického partnerství s Veeam Software, výrobcem softwaru pro zálohování a replikaci dat na virtualizační platformě VMware. V čem spolupráce spočívá a jaké výhody z ní plynou partnerům?Netgear ReadyNASSpolupráce společností Netgear a Veeam usnadní channel partnerům přípravu řešení pro zálohování a obnovu dat ve virtualizovaných prostředích na platformě VMware.

Síťová úložná zařízení ReadyNAS prošly testovacím procesem nástroje Veeam Backup & Replication, díky čemuž je zaručena jejich interoperabilita a kompatibilita ve virtualizačních prostředích VMware. Veeam Backup & Replication spojuje technologie, jako jsou Virtualized-Powered Data Protection či vPower. Patentovaná technologie také umožňuje obnovu virtuálních strojů, aplikací a rovněž automatické ověření úspěchu procesu obnovy.

Podniková platforma ReadyNAS je nově certifikovaná také pro Microsoft Server. Výhody společného řešení mohou využívat partneři již nyní. Pro maximální využití je potřeba mít datové uložiště ReadyNAS s atktulizovaným FW, který je dostupný na webových stránkách RadyNAS.

„Netgear a Veeam nabízejí podnikové klientele přístup k IT technologiím, které plně zastanou nároky zařízení běžných v těch největších společnostech – avšak za zlomek jejich ceny,“ uvedl Drew Meyer, ředitel storage marketingu společnosti Netgear, v tiskové zprávě.

Jaké výhody ze spolupráce získají partneři?

Naši partneři mohou očekávat spolehlivý a bezproblémový chod spolu s Veeam SW, hlubší technickou podporu pro kombinace těchto řešení a začátkem nového roku cenově zvýhodněné balíčky,“ okomentoval ChannelWorldu výhody Aleš Mudruňka, regionální ředitel společnosti Netgear pro ČR, SR a Maďarsko.

Pro získání výhod je nutné se zaregistrovat do partnerkého programu PowerShift. Program je určen především pro partnery, kteří se zaměřují na prodej řešení podnikům a organizacím. Mezi hlavní výhody patří podpora na projektech, speciální promo akce, možnost nákupu demo zařízení za speciální cenu, dopředná výměna následující pracovní den pro vybrané produkty a rovněž technická školení.

Podrobnosti o partnerském programu PowerShift lze najít na anglickém portálu. Pro partnery v ČR je však registrace dostupná na českých stránkách společnosti NetGear.

Zdroj: Netgear, ChannelWorldKomentáře