Lidé: Tomáš Reizer a David buřič posilují tým Lenova

Výrobce počítačů, společnost Lenovo, posiluje od začátku července 2011 svůj tým. Tomáš Reizer nastupuje na pozici service delivery manager pro Českou republiku a Řecko a David Buřič byl jmenován na pozici consumer sales representative.

Lidé: Tomáš Reizer a David buřič posilují tým LenovaTomáš Reizer, service delivery manager pro ČR a Řecko ve společnosti LenovoTomáš Reizer (41) bude na pozici service delivery manager bude zodpovědný za řízení servisní sítě České republiky a Řecka.

V České republice má Lenovo na 16 autorizovaných servisních partnerů pro ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation a ThinkServer, ThinkVision. Servis produktů Idea zajišťuje servisní středisko.

Tomáš Reizer je specialistou v oblasti péče o zákazníky, řízení kvality a managementu partnerských sítí.

Před nástupem do společnosti Lenovo pracoval od roku 1999 pro společnost Philips CLS pro střední a východní Evropu a střední Asii, kde zastával pozici senior consumer care manager.  Vystudoval VŠE v Praze a k jeho koníčkům patří cyklistika a kultura.

David Buřič, consumer sales representative ve společnosti LenovoDavid Buřič (31) bude podle prohlášení společnosti Lenovo na své pozici consumer sales representative úzce spolupracovat s významnými obchodními partnery na poli retailu a e-tailu a bude se starat o řadu produktů IdeaPad/IdeaCentre na českém trhu.

Před nástupem do společnosti Lenovo pracoval pro společnost Asus, kde zastával pozice retail key account manager a country product manager.

David Buřič vystudoval VŠE v Praze a mezi jeho záliby patří cestování a sport (zejména fotbal).

Zdroj: Lenovo, ChannelWorldKomentáře