Lidé: Tomáš Chrastil country managerem Alcatel One Touch pro ČR a Slovensko

Společnost TCT Mobile SAS, výrobce mobilních telefonů Alcatel ONE Touch, obsadila nově vytvořenou pozici country managera pro Českou republiku a Slovensko Tomášem Chrastilem. Výrobce chce opět proniknout na lokální trhy.

Lidé: Tomáš Chrastil country managerem Alcatel One Touch pro ČR a SlovenskoTomáš Chrastil country manager Alcatel One Touch pro ČR a SlovenskoTomáš Chrastil (36) bude od října zodpovídat za vstup značky Alcatel One Touch na český a slovenský trh. Jeho úkolem je řízení rozvoje prodejních a partnerských kanálů, komunikace s mobilními operátory a marketing.

V posledních dvou letech Tomáš Chrastil zastupoval v ČR a SR firmu Iomega, výrobce externích disků a síťových úložišť.

Podle informací ChannelWorldu společnost Iomega lokálně dočasně vede Carsten Schneider, sales manager z Německa.

Dříve Tomáš Chrastil působil jako manažer prodeje a marketingu společnosti Sagem, do které přešel z obchodního týmu tehdejšího Českého Telecomu.

Tomáš Chrastil zahájil kariéru v oboru spotřební elektroniky v roce 1997, kdy nastoupil do společnosti Kodak a měl na starosti uvedení digitálních fotoaparátů této značky na český trh.

„Věřím, že díky široké nabídce mobilních telefonů, která obsahuje modely pro nenáročné, chytré telefony za příznivé ceny i smartphony nabité nejnovějšími technologiemi, se návrat značky Alcatel One Touch na český a slovenský trh mobilních telefonů vydaří,“ uvedl ke svému nástupu Tomáš Chrastil, v oznámení tisku.

Zdroj: Alcatel One Touch (TCT Mobile SAS), ChannelWorld

Úvodní foto: TCT Mobile

Komentáře