Lidé: Thomas Ehrlich viceprezidentem channels, system integrators and alliances, NetApp

NetApp, výrobce řešení pro ukládání a management dat, ohlásil personální změnu na pozici viceprezidenta prodejních kanálů. Co bude mít Thomas Ehrlich na starosti?Thomas Ehrlich (44) byl jmenován na pozici vice president channels, system integrators and alliances pro region EMEAThomas Ehrlich (44) byl jmenován na pozici viceprezident channels, system integrators and alliances pro region EMEA ve společnosti NetApp.

Ve své pozici bude mít na starosti strategii pro distributory, resellery, systémové integrátory a také spolupráci s technologickými partnery.

Jeho hlavním úkolem je rozšíření partnerské sítě v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika), zvýšení obratu a zároveň uvedení firmy na nové trhy. Dále bude řídit integraci a realizaci technologických trendů a řešení pro nepřímý prodej.

Thomas Ehrlich pracuje v NetAppu již od roku 1999 a zastával mimo jiné pozici manažera pro nepřímý prodej ve střední Evropě. V květnu roku 2008 nastoupil do pozice viceprezidenta pro jižní a severovýchodní část regionu EMEA, kde řídil prodej všech NetApp produktů v těchto regionech.

Před nástupem do NetAppu měl Thomas Ehrlich na starosti channel marketing ve společnosti Silicon Graphics a v roce 1994 zakončil studium na univerzitě aplikovaných věd v Mnichově.

Thomas Ehrlich bude svou novou pozici vykonávat z Mnichova a za svou práci bude přímo odpovědný Andresu Königovi, senior vice prezidentovi a generálnímu řediteli NetApp pro region EMEA.

Zdroj: NetApp
Komentáře