Lidé: Philippe Fossé viceprezidentem EMC pro prodejní kanály v regionu EMEA

Společnost EMC oznámila personální změny. Z pozici viceprezidenta pro prodejní kanály v regionu EMEA odchází Nicolas Leblanc, střídá jej Philippe Fossé.Lidé: Philippe Fossé viceprezidentem EMC pro prodejní kanály v regionu EMEASpolečnost EMC Corporation dnes oznámila jmenování dvou manažerů v divizi EMC EMEA. Nicolas Leblanc (na fotografii vlevo) je novým viceprezidentem prodeje pro oblast Španělska, Portugalska, Izraele a Řecka.

V jeho původní pozici viceprezidenta pro prodejní kanály v regionu EMEA jej střídá Philippe Fossé (na fotografii vpravo).

Ve své nové úloze bude Nicolas Leblanc zodpovídat za propojení přímých a nepřímých prodejních kanálů společnosti EMC s cílem podpořit její postavení na trhu a růst ve svěřeném regionu.

Nicolas Leblanc má v prodeji, ať už přímém nebo prostřednictvím distribučních kanálů, sedmnáctileté zkušenosti. Do EMC přešel v roce 2003 ze společnosti Hewlett-Packard.

Post viceprezidenta pro distribuční kanály v regionu EMEA nově převezme Philippe Fossé, současný viceprezident divize EMC EMEA - východ. Bude spolupracovat se stávajícím vedením prodejců s cílem zajistit dodržení stanovených cílů v celém regionu.

Zaměří se zejména na podporu prodejců a průběžný rozvoj prodejního týmu. Před svým příchodem do společnosti EMC v roce 2010 byl Philippe Fossé viceprezidentem společnosti Hitachi Data Systems pro distribuční kanály v regionu EMEA.

Zdroj a foto: EMC
Komentáře