Lidé: Nový manažerský tým divize PPS společnosti Hewlett-Packard

Nově vzniklá divize PPS společnosti Hewlett-Packard má již svůj manažerský tým pro český a slovenský trh. Jaké je jeho složení a jaké nové úkoly a dosavadní zkušenosti mají jeho členové?Lidé: nový manažerský tým divize PPS společnosti Hewlett-PackardČeská pobočka společnosti Hewlett-Packard představila vedení divize Printing and Personal Systems (PPS), která nedávno vznikla spojením dříve samostatných divizí tiskových řešení a osobních počítačů.

Jak již dříve ChannelWorld informoval, šéfkou divize na českém a slovenském trhu byla jmenována Erika Lindauerová.

Nově HP oznámilo složení manažerského týmu, který bude mít k dispozici oficiálně od 1. 8. 2012. Firma si do něj nevyhlédla žádnou novou personální posilu. Využila své současné personální zdroje. Většina členů týmu pro Hewlett-Packard pracuje již od 90. let minulého století.

Produktový tým mající na starost tiskové systémy povede David Lev. Ve společnosti Hewlett-Packard pracuje již od roku 1996 a během cca 16 let působení ve firmě vystřídal různé pozice v oddělení servisu a v divizi osobních počítačů.  Naposledy vedl produktový tým osobních počítačů. Je ženatý a má dvě děti. Jeho hlavním koníčkem je sport.

Produktový tým starající se o segment osobních počítačů povede Yveta Holečková. Ve společnosti Hewlett-Packard pracuje od roku 2005. Poslední tři roky zastávala pozici CEE Consumer Notebook Category Manager. Je vdaná, má dvě děti. Mezi její záliby patří sport, zejména pak lyžování a běh.

Dalším členem manažerského týmu nové divize je Pavel Machovský, který bude zodpovědný za partnerský prodej. Pro společnost Hewlett-Packard pracuje již od roku 1994. Za tu dobu vystřídal nejrůznější pracovní pozice včetně těch manažerských. Naposledy měl na starost partnerský prodej dříve samostatné divize osobních počítačů na českém a slovenském trhu. Je ženatý, má jedno dítě. Jeho zálibou je golf a cestování.

Posledním členem manažerského týmu divize PPS v české pobočce společnosti Hewlett-Packard je Jan Zeman, který bude řídit obchodní tým. Ve společnosti Hewlett-Packard působí od roku 1999. Naposledy několik let zastával pozici prodejního manažera divize osobních počítačů na českém a slovenském trhu. Je ženatý, má jedno dítě a baví ho cestování a sport.

Zdroj a fotografie: Hewlett-PackardKomentáře