Lidé: Martin Böhm ředitelem produkčního tisku v Konice Minoltě

Divize Business Solution ve společnosti Konica Minolta získala nového ředitele. Jaké jsou jeho zkušenosti, úkoly a cíle?Martin Böhm po krátké aklimatizaci oznámil své působení v Konice MinoltěJiž od konce podzimu letošního roku zastává nově pozici ředitele divize produkčního tisku ve společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech Martin Böhm. K jeho hlavním úkolům patří „rozvoj prodejních aktivit a především zviditelnění značky Konica Minolta na poli digitálního produkčního tisku," píše se v tiskové zprávě.

Nový ředitel divize produkčního tisku dříve působil v top managementu společnosti Papyrus Bohemia, kde pracoval jako Graphic Paper Unit Manager a byl odpovědný za prodej papíru do segmentu komerčních tiskáren a tiskařských provozů v rámci celé České republiky.

„Ve své pozici chci zúročit dlouholeté zkušenosti z oblasti polygrafie a využít je při propagaci a následném zavádění produkčních strojů Konica Minolta do praxe," uvedl dále Martin Böhm v oficiálním oznámení o vstupu do funkce.

Konica Minolta se rozhodla více zaměřit na oblast produkčního tisku, ve kterém cítí konkurenční výhodu. To je také důvodem proč investuje do nové divize. Na podzim minulého roku do ní nastoupil Martin Pilný, který se zaměřuje na získávání zákazníků a nyní také Martin Böhm.

Podle zástupců společnosti „je zatím předčasné hovořit o nové partnerské strategii", nicméně další informace rozvoji partnerské sítě hodlá zveřejnit ještě v prvním kvartálu tohoto roku.Komentáře