Lidé: Martin Benecký country managerem Panasonic CPS pro CEE

Martin Benecký se stal oblastním manažerem divize společnosti Panasonic, pod kterou spadají odolné notebooky a tablety Toughbook. Jaké má dosavadní zkušenosti a plány v nové funkci?

Lidé: Martin Benecký country managerem Panasonic CPS pro CEELidé: Martin Benecký country managerem Panasonic CPS pro střední a východní EvropuSpolečnost Panasonic oznámila, že Martin Benecký se stal novým country managerem divize Computer Product Solutions (CPS) v rámci skupiny Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) pro region střední a východní Evropy včetně Turecka.

Divize Computer Product Solutions zastupuje segment odolných mobilních počítačů Toughbook včetně tabletů a pokladních systémů určených pro maloobchodní segment.

Martin Benecký ve funkci, kde nahrazuje Holgera Kalnischkiese, bude mít na starost řízení obchodních aktivit v celé uvedené oblasti včetně České republiky. Právě v ČR bude úřadovat v pražském sídle společnosti Panasonic.

K jeho povinnostem bude patřit řízení několika regionálních týmů, jednání s klíčovými obchodními partnery a zákazníky a posilování pozice firmy na trhu. Rovněž bude zodpovědný za přípravu a realizaci obchodní strategie založené na požadavcích klientů, trendech na trhu a získávání nových obchodních příležitostí.

Mým prvořadým úkolem je realizace nového plánu rozvoje partnerského kanálu, včetně konsolidace již stávajících vazeb, na dlouhodobé bázi a v souladu s firemními principy. Pro další expanzi a rozvoj partnerských vztahů bude v prvním kroku potřeba dále podpořit a rozšířit regionální týmy,“ uvedl ve zprávě pro média Martin Benecký.

Od roku 2003 pracoval v různých pozicích v americké technologické firmě Intermec, kde se v posledních letech věnoval propagaci a prodeji nových informačních technologií na bázi RFID. Před jmenováním působil jako channel manager v německé společnosti Höft & Wessel. Tam bylo jeho úkolem vytvořit a následně řídit prodejní a distribuční síť ve střední a východní Evropě.

Zdroj: Panasonic
Úvodní foto: Panasonic

Komentáře