Lidé: Marek Štěpánek posiluje D-link

D-link rozšířil svůj tým předprodejní podpory o Marka Štěpánka, který si přináší zkušenosti od jednoho z tuzemských distributorů. Jaká bude jeho úloha v D-linku? Co všechno zahrnuje partnerská předprodejní podpora výrobce?Marek Štěpánek má rád cyklistiku a fotbalMarek Štěpánek nastoupil v D-linku na pozici Presales Engineer, kde je od února zodpovědný za technickou podporu partnerského kanálu, odborná autorizační školení, pomoc a konzultace při návrhu sítí nebo například doporučení vhodných produktů partnerům a jejich zákazníkům.

Nová posila přichází z řad produktových manažerů distributora ABC Data (dříve Actebis Computer). Marek Štěpánek tam měl na starosti značky HP ProCurve, 3Com, D-Link, Linksys, SMC, Molex PN, Full Enterprise a Eaton PowerWare.

„Posílení personální oblasti je logickým krokem pro další růst společnosti a zajištění spokojenosti stávajících i budoucích zákazníků," uvedl v oficiálním oznámení Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika. „Od přítomnosti Marka si slibujeme další pokrok v oblasti kvality poskytovaných služeb."

Aleš Pícl pro ChannelWorld také detailněji popsal podobu partnerské podpory: „Předprodejní podpora je určena výhradně pro partnery. Kontaktovat nás mohou telefonicky přímou linkou do kanceláře +420 224 247 500, nebo prostřednictvím naší hotline na čísle +420 225 281 553, v případě slovenských partnerů na čísle +421 263 813 628. Dalším způsobem je vyplnění formuláře na partnerském portálu www.d-best.cz."

Dalším významným pilířem předprodejní podpory D-linku je vzdělávání partnerů. „Školení vyhlašujeme pravidelně a informujeme o nich prostřednictvím našeho měsíčníku D-Storm, který vychází v mailové podobě. Školení je certifikační a je vždy připraveno maximálně pro osm osob, protože probíhá formou 'laboratoře'," upřesnil Aleš Pícl.Komentáře