Lidé: Kateřina Braithwaite alianční manažerkou HP

Manažerský tým lokální pobočky společnosti Hewlett-Packard se rozšířil o Kateřinu Braithwaite. Co bude mít na starost?Kateřina Braithwaite, alianční manažerka v HPSpolečnost Hewlett-Packard (HP) oznámila rozšíření manažerského týmu své lokální pobočky.

Na pozici alianční manažerky nastoupila od začátku nového fiskálního roku Kateřina Braithwaite. Má zodpovědnost za vztahy s aliančními partnery a jejich další rozvoj, hledání a řízení dalších obchodních příležitostí a rozvoj nových segmentů na českém trhu.

Hlavními aliančními partnery HP jsou v České republice společnosti Microsoft, Oracle a SAP.

Během dosavadní práce pro HP prokázala Kateřina Braithwaite výborné manažerské zkušenosti a cit pro úspěšné strategie. Posun na pozici alianční manažerky je logickým vyústěním její dosavadní činnosti,“ uvedl ve zprávě pro média Pavel Klimuškin, ředitel divize HP ESSN.

Kateřina Braithwaite do společnosti Hewlett-Packard přišla v roce 2010. Předtím působila jako člen managementu ve společnostech s mezinárodní působností v oborech od ocelářství až po kosmetický průmysl. Pracovala například jako manažerka pro prodej a marketing ve společnosti Voest Alpine, ředitelka pro rozvoj obchodu a vzdělávání v Mary Kay nebo také jako nezávislá konzultantka pro strategický rozvoj.

Kateřina Braithwaite je absolventkou Vysoké školy báňské v Ostravě, kde v roce 1988 získala magisterský titul v oboru systémové inženýrství. Studia poté rozšířila postgraduálem na Mezinárodním institutu aplikovaných systémových analýz ve Vídni.

Zdroj a foto: HP, ChannelWorldKomentáře