Lidé: Jiří Olejník byl povýšen na obchodního ředitele WD pro střední a východní Evropu

Ve společnosti Western-Digital bude český manažer zodpovědný za segment trhu, na kterém výrobce drží největší tržní podíl.

Lidé: Jiří Olejník byl povýšen na obchodního ředitele WD pro střední a východní EvropuJiří Olejník byl povýšen na obchodního ředitele WD pro střední a východní Evropu  Společnost  WD, součást Western Digital, jmenovala Jiřího Olejníka do funkce obchodního ředitele pro střední a východní Evropu. U společnosti WD pracuje osm let.

Kromě České republiky a Slovenska bude zodpovědný celkem za více než 12 zemí (Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, země bývalé Jugoslávie, Rumunsko, Bulharsko, Řecko a Izrael). WD v těchto zemích drží na trhu největší tržní podíl, uvádí společnost v tiskovém oznámení.

Jiří Olejník mimo jiné uvádí, že úspěch v regionu střední a východní Evropy je výsledkem práce výborného a konsolidovaného prodejního týmu.

Země střední a východní Evropy tvoří značně nejednotné tržní prostředí… Nově mezi tyto země přibyl Izrael, kde je mým úkolem zvýšit tržní podíl na obdobnou úroveň. Již po několika měsících se zdá, že jsme i tady na dobré cestě,” uvedl v oznámení nově jmenovaný obchodní ředitel WD.

Jiří Olejník vystudoval marketing a obchod na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava. Dosavadní profesní kariéru spojil s obchodem na trhu IT.

Zdroj: WD

Úvodní foto: WD

Komentáře