Lidé: Jindřiška Sládková personální ředitelkou HP v ČR

Společnost HP Česká republika oznámila nástup Jindřišky Sládková na pozici personální ředitelky. Její předchůdkyně Radka Blümovlová se stala personální ředitelkou pro region Středního východu.Jindřiška Sládková, personální ředitelka HP Česká republikaJindřiška Sládková si do HP přináší zkušenosti z pozice personální ředitelky u distributora s přidanou hodnotou Alef Nula. Zde měla na starost 115 zaměstnanců z České republiky, Slovenska a Maďarska. V letech 2005 – 2008 působila ve společnosti Ness Czech nejprve jako HR generalista a následně jako HR ředitelka.

Jindřiška má za sebou bohaté zkušenosti a výborné výsledky z prostředí lidských zdrojů ve významných mezinárodních společnostech,“ uvedl v tiskové zprávě Jan Kameníček, generální ředitel HP Česká republika. „Její profesionalita, loajalita a zodpovědný přístup k HR strategiím jsou nejlepším příslibem dlouhodobé úspěšné kariéry v HP. Těším se na spolupráci se zkušeným HR profesionálem, který bude významným způsobem přispívat k motivaci a osobnímu rozvoji našich zaměstnanců,“ dodal.

Jindřiška Sládková vystudovala ekonomickou fakultu Technické univerzity Vysoké školy báňské v Ostravě se specializací na personální management a lidské zdroje. Ve volném čase se věnuje amatérskému fotografování a sportu.

Zdroj: HP Česká republikaKomentáře