Lidé: Jan Zadák prezidentem HP Enterprise Services v regionu EMEA

Společnost Hewlett-Packard jmenovala Jana Zadáka prezidentem divize HP Enterprise Services pro region EMEA. Co bude jeho úkolem v nově vzniklé funkci a o jaké zkušenosti se může opřít?Lidé: Jan Zadák prezidentem HP Enterprise Services v regionu EMEASpolečnost Hewlett-Packard (HP) oznámila, že Jan Zadák přebírá s okamžitou platností roli prezidenta divize podnikových služeb HP Enterprise Services pro region EMEA. Podléhat bude Johnu Visentinovi, výkonnému viceprezidentovi firmy a celosvětovému řediteli divize HP Enterprise Services.

V nově vytvořené pozici prezidenta pro podnikové služby v regionu EMEA bude Jan Zadák řídit mezinárodní tým, jehož hlavní úkolem je využívání produktového portfolia společnosti Hewlett-Packard k pokrytí potřeb největších podnikových zákazníků.

Jan Zadák bude rovněž zodpovědný za účast firmy při strategických obchodních příležitostech a výběrových řízeních velkých zákazníků.

Největšími přednostmi Jana Zadáka pro jeho novou pozici jsou obrovské obchodní zkušenosti a hluboké zaujetí pro splnění nejnáročnějších požadavků zákazníků.  Jeho silné vůdčí schopnosti a obchodní prozíravost pomohou HP v dalším obchodním růstu podnikových služeb, cloudu, optimalizace informací a bezpečnosti, “ pochvaloval si nového podřízeného John Visentin ve zprávě pro média.

Dosud Jan Zadák působil ve společnosti Hewlett-Packard jako viceprezident pro globální obchodní aktivity firmy, ze které řídil týmy nabízející zákazníkům a partnerům řešení a integrované systémy z portfolia společnosti. Předtím pracoval jako senior viceprezident a výkonný ředitel jednotky HP Enterprise Business v regionu EMEA.

V roce 1997 nastoupil do firmy Compaq Computer. V ní postupně zastával různé vedoucí manažerské pozice. Nejprve na tuzemském trhu a později i na úrovni regionu EMEA. Společnost Hewlett-Packard koupila firmu Compaq Computer v roce 2001. Celkem zatím nasbíral více než dvacet let manažerských zkušeností v oboru informačních technologií.

Zdroj a foto: HPKomentáře