Lidé: Erika Lindauerová ředitelkou nové divize PPS společnosti Hewlett-Packard

Ředitelkou nové divize PPS společnosti Hewlett Packard pro český a slovenský trh se stala Erika Lindauerová. Co osobně očekává od spojení divizí PSG a IPG zabývajících se počítači a tiskárnami?

Lidé: Erika Lindauerová ředitelkou nové divize PPS společnosti Hewlett-PackardErika LindauerováStrategické rozhodnutí společnosti Hewlett Packard o spojení divize vyrábějící počítače s divizí zabývající se výrobou tiskáren, o němž jsme vás informovali dříve, má už svůj přímý dopad na český a slovenský trh, kde spojené divize nyní mají svou ředitelku.

Ředitelkou nově vzniklé divize Personal and Printing Systems (PPS) pro Českou republiku a Slovensko se k 1. 6. 2012 stala Erika Lindauerová. Divize PPS vznikla právě výše zmíněným sloučením divizí PSG (počítače) a IPG (tiskárny), od kterého Hewlett-Packard očekává zefektivnění vnitřních rozhodovacích procesů a snížení provozních nákladů.

Co očekává ředitelka nové divize pro Českou republiku a Slovensko? „Od sloučení PSG a IPG si slibuji především vytvoření divize, která bude efektivním způsobem čerpat vše pozitivní z obou předchozích jednotek, nabídne ucelená řešení zákazníkům a zjednoduší obchodování. Tím ještě více posílí současnou vedoucí pozici společnosti HP jak na trhu s výpočetní technikou, tak v prodeji tiskových řešení,“ cituje tisková zpráva slova Eriky Lindauerové.

Erika Lindauerová dosud zastávala pozici ředitelky IPG pro Českou republiku a Slovensko. Ve společnosti Hewlett-Packard působí od roku 1997. Předtím pracovala pro CHS Slovakia. Je absolventkou Univerzity Komenského v Bratislavě.

Zdroj a foto: HP
Komentáře