Lidé: Axis Communications posiluje tým pro ČR a SR

Švédský výrobce kamerových systémů Axis Communications oznámil rozšíření týmu. Dalibor Smažinka je key account manažerem pro ČR a SR, Jindřich Světnica se stal technickým školitelem pro ČR a SR a Miloš Kohout nastoupil jako sales engineerem pro CEE.Dalibor Smažinka je key account manažerem pro ČR a SRDalibor Smažinka má s IP kamerami od společnosti Axis Communications zkušenost již sedm let. Od roku 2005 pracoval jako produktový manažer ve VAD divizi Azlan distribuční společnosti Tech Data Distribution. Zde se věnoval jak obchodním aktivitám, tak i produktovým a technickým školením Axis Academy, jejímž byl certifikovaným školitelem.

Od července 2011 je prvním zaměstnancem nově založené české pobočky Axis Communications jako manažer pro významné zákazníky na českém a slovenském trhu.

Bydlí v Hostivici na západě Prahy, kde se věnuje rodině se dvěma dětmi. Ve volném čase holduje snowboardingu a vytrvalostnímu běhu.

Jindřich Světnica se stal technickým školitelem pro ČR a SR Jindřich Světnica získal místo technického školitele a rozšířil tak řady této společnosti od března 2012. Po několika letech zkušeností v IT gastronomickém průmyslu se začal specializovat na kamerové a zabezpečovací systémy jako produktový specialista pro IP CCTV ve firmě Honeywell – ADI Global Distribution. Díky tomu měl možnost se blíže seznámit s produkty Axis, až se nakonec sám ocitl v jádru jeho týmu.

Jindřich Světnica vystudoval střední školu informatiky v Brně. Nyní rozšiřuje své vědomosti v osobní produktivitě a efektivnímu způsobu plánování času. Mezi jeho zájmy patří motorky, knihy a kinematografie.

Miloš Kohout nastoupil jako sales engineerem pro CEE

Miloš Kohout do Axisu přichází z pozice produktového manažera divize ADT SecurityProjects (Tyco Fire & Integrated Solutions). Před tím pracoval 3 roky ve společnosti ADI/Honeywell na různých pozicích od customer support až po key account manager.

Jako sales engineer Axisu bude mít na startosti předprodejní a poprodejní podporu u vybraných projektů a zákazníků regionu střední a východní Evropy, školení Axis Academy mimo ČR a SR a péči o partnery typu ADP (Application Development Partner) a AVHS (Axis Video Hosting System).

Miloš vystudoval SPŠSE/VOŠ v Liberci a angličtinu na Tamworth College, Rugby (UK). Mezi jeho záliby patří kromě času stráveného s rodinou také vysokohorská turistika.

Zdroj: Axis ComunicationsKomentáře