LG rozšířilo distribuční síť v Česku i na Slovensku

LG Eletronics, výrobce spotřební elektroniky a informačních technologií, posílil v České republice i na Slovensku svou distribuční síť IT o jednoho distributora. U kterých partnerů nyní seženete monitory, LCD rámečky, optické mechaniky a externí pevné disky LG?Monitory LG jsou nejprodávanější na trhu a z pohledu kusů v loňském roce výrazně jejich prodeje narostly. Problém je ovšem s cenouJiž od začátku dubna má v České republice značku LG v autorizované distribuci Tech Data Distribution.

„Díky tomuto kontraktu může společnost Tech Data nabídnout resellerům další špičkové produkty. Posilujeme především nabídku v oblasti LCD monitorů o jednoho z market leaderů na českém trhu. Reselleři tak mají rozhodně z čeho vybírat a to je hlavní cíl při získávání nových značek do našeho portfolia. Společnost LG naopak získává přístup pro své produkty do našeho rozsáhlého a zavedeného distribučního kanálu," uvedl při příležitosti oznámení distribuce Petr Burka, produktový manažer ve společnosti Tech Data Distribution zodpovědný za značku LG.

Kontakty na Petra Burku najdete v profilu Tech Daty ve vyhledávači distributorů zde (nejprve se přihlaste).

Současní distributoři LG produktů IT v Česku tedy jsou Abacus Distribution, AT Computers, eD system Czech a nově také Tech Data Distribution.

S platností od 1. 5. 2009 sjednotila autorizovanou distribuci LG v regionu společnost AT Computers. Její slovenská pobočka nyní nabízí kompletní portfolio IT produktů LG stejně jako česká.

Reselleři a prodejci na Slovensku se budou moci s novými produkty značky LG v nabídce AT Computers seznámit už v nejbližších týdnech. Společnost pro ně totiž připravila tři semináře v rámci čtvrtého ročníku ATC Roadshow, tradičního setkání výrobců a resellerů z oblasti IT. Uskuteční se 9., 10. a 11. 6. 2009 postupně v Košicích, Banské Bystrici a Bratislavě.  Podrobnější informace a link na registraci najdete v naší sekci Partnerských setkání a seminářů.

Kontakt na Martina Novosada, produktového manažera LG v AT Computers SK najdete ve vyhledávači distributorů tady (nejprve se přihlaste).

Na Slovensku dále IT značky LG nakoupíte u distributorů eD system Slovakia, Agem SK a Asbis SK

Oficiální prezentaci výrobci najdete tady.Komentáře