Lenovo a Intel uvádí www.spravnynotebook.cz

Lenovo a Intel představily nový marketingový projekt zaměřený na koncové uživatele. Má jim pomoci s výběrem správného notebooku. Vám může zase pomoci s radami a ukázkami pro zákazníky.Pokud vás trápí časté otázky zákazníků jak vybrat správný notebook, může vám projekt Správný notebook usnadnit práci (Foto: Lenovo W500)Projekt Správný notebook na webových stránkách www.spravnynotebook.cz nabízí návštěvníkům základní i podrobné informace o jednotlivých částech notebooku a radí, na jaké funkce a parametry se zaměřit při výběru notebooku. Začínajícím uživatelům vysvětluje jednotlivé pojmy, se kterými se mohou setkat u popisu notebooků, zkušenějším zase představuje „vychytávky", které dnešní notebooky nabízejí.

Průvodce notebookem například podrobně představuje jednotlivé části notebooku za využití fotografií zejména produktů Lenovo a Intel. Ke každé komponentě nabízí stručný a srozumitelný výklad, který je vždy rozšířený o doplňující informace pro pokročilé. Radí i s orientací v technických specifikacích notebooků na konkrétním příkladu.

Na stránkách se návštěvníci dále dozvědí, jaké vybavení je možné k notebookům dokoupit tak, aby se zvýšila jejich funkčnost a zabezpečení. Nechybí ani rozdělení notebooků do segmentů pro domácnosti a pro firmy a popis jejich vlastností, kterými by měly disponovat.

Ačkoliv jsou v sekci „Kde nakoupit" uvedeny Lenovo centra, není to důvod, proč byste nemohli na stránky odkázat své zákazníky, kteří se potřebují zorientovat v možnostech nákupu notebooku, zvláště když sami produkty Lenovo nabízíte. Můžete tak ušetřit svůj čas a zákazníkovi nabídnout finální podporu v rozhodování.

Autorizovanými distributory Lenova v České republice jsou AT Computers, eD system Czech, SWS a Tech Data Distribution. Na Slovensku jde o Asbis SK, eD system Slovakia a SWS Distribution SK.Komentáře