Konkurence: CZC.cz autorizovaným prodejcem monitorů AOC

E-shop CZC.cz navázal spolupráci s výrobcem monitorů AOC. Stal se autorizovaným prodejcem jeho monitorů a na celý říjen získal exkluzivitu na atraktivní model s dokovací stanicí pro iPhone.Konkurence: CZC.cz autorizovaným prodejcem monitorů AOCInternetový obchod CZC.cz (někdejší CzechComputer.cz) se k 1. 10. 2012 stal autorizovaným prodejcem monitorů z dílny společnosti AOC.

Monitory značky AOC oceňují zákazníci po celém světě převážně díky jejich špičkovým technologiím a také díky modernímu designu,“ uvedl k produktům nové značky v nabídce v tiskové zprávě Martin Baláž ze společnosti CZC.cz.

Právě Martin Baláž bude jako produktový manažer společnosti CZC.cz mít prodej produktů značky AOC na starost.

Historie AOC sahá až do roku 1934, kdy firma začala vyrábět ještě jako chicagská společnost Admiral první televizory. Společnost je známá výrobou netradičních monitorů. Právě jeden takový model v rámci spolupráce s AOC získal internetový obchod CZC.cz do exkluzivního prodeje.

V říjnu exkluzivně AOC e2343Fi s dockem pro iPhone

CZC.cz má po dobu celého října exkluzivitu na prodej LED monitoru AOC e2343Fi. Štíhlý monitor AOC e2343Fi je určen pro komunitu fanoušků produktů značky Apple. Jeho specialitou je totiž univerzální kolébka pro chytrý mobil iPhone vestavěná v podstavci monitoru.

Kolébka slouží jako dokovací stanice pro iPhone a zároveň umožňuje zobrazovat například fotografie z mobilního zařízení přímo na 23“ ploše nového monitoru s podporou FullHD rozlišení. Přes jeho dva integrované 5W reproduktory pak lze přehrávat hudbu nejen z kteréhokoliv přehrávače široké rodiny iPod, ale i dalších přehrávačů jiných výrobců.


Obr. 1: 23" LED monitor AOC e2343Fi s dokovací stanicí pro iPhone v podstavci (zdroj: AOC)

AOC e2343Fi

Zdroj: AOC

 


Zdroj a úvodní obrázek: CZC.cz, AOCKomentáře