Kingston vylepšil portál pro partnery

Kingston Technology Europe, výrobce paměťových produktů, představil novou vývojovou podobu on-line portálu pro partnery. Jaké novinky přináší, co na portálu partneři najdou a jak se zaregistrovat?Informace, kontakty, ale také e-learning čeká partnery v nové verzi partnerského programu KingstonKingston Technology Europe, dceřiná firma Kingston Technology Company, vylepšila partnerské stránky o nové interaktivní prvky a moduly ve formátu Flash pro internetová školení Kingston Academy. Podle Kingstonu je web přepracovaný podle požadavků partnerů v Evropě, Středním východě a v Africe (EMEA).

Na centrálním portálu nyní mohou partneři komunikovat se zástupci Kingstonu prostřednictvím interaktivního webového formuláře. Již dříve dostupná školení Kingston Academy pak získaly novou, uživatelsky přívětivější podobu.

„Na partnerských stránkách mohou naši registrovaní reselleři vidět kontaktní stránku, která obsahuje kontakty rozdělené dle příslušných produktových skupin. Jde o kontakty na naše prodejce ve Velké Británii a lokální prodejce. Reseller tak získá rychlou odpověď na své dotazy," vysvětlila pro ChannelWorld myšlenku nové interaktivní aplikace Gill Taylor, EMEA Channel Marketing Manager Kingstonu.

Na portále jsou dále pro partnery dostupné informace o nových produktech a marketingové materiály.

Program Kingston Academy je nástroj pro internetové vzdělávání, jež partnerům poskytuje profesionální školení v oblasti paměťových technologií, nabízí jim znalosti a informace potřebné k úspěšnému obchodnímu poradenství a podpoře zákazníků. Od ledna roku 2008, kdy byl program Kingston Academy o pamětích DRAM uveden, se jej podle informací výrobce zúčastnilo více než 5 500 partnerů. Statistiky za jednotlivé země bohužel nejsou k dispozici.

Kingston Academy nabízí šest různých modulů týkajících se pamětí DRAM a tři moduly o pamětech typu flash, přičemž každý z modulů se zabývá jinou oblastí příslušných technologií. Jjeich nová interaktivní podoba, která funguje zhruba měsíc, už má své výsledky. „Od startu nové verze on.line portálu jsme zaznamenali zvýšení účasti v těchto školeních o 20 %,"  uvedla Gill Taylor.

Partnerský portál, na kterém se pro účely vstupu musíte nejprve zaregistrovat do Kingston Partner Programu, najdete zde. K dispozici jsou jazykové mutace v angličtině, polštině, italštině, francouzštině, španělštině a němčině.Komentáře