Kingston představil novou strukturu nabídky pamětí HyperX

Kingston rozšířil nabídku pamětí HyperX o sady HyperX ‘H2O’ a HyperX ‘blu’. Změnil tak strukturu nabídky svých výkonných pamětí. Podívejte se, jak je aktuálně dělí a komu jsou jednotlivé řady určeny.Nový model Kingston HyperX ‘H2O’ DDR3 H20.Kingston oznámil uvedení paměťových sad HyperX ‘H2O’ DDR3 s vodním chlazením a HyperX ‘blu’ DDR2 a DDR3 určených pro uživatele se základními nároky. Rodina pamětí Hyper X tak nyní obsahuje pět produktových řad. Výrobce zároveň vydal doporučení, pro které skupiny uživatelů jsou jednotlivé sady vhodné.

Všechny paměťové moduly Kingston HyperX jsou vyrobeny z kvalitních komponent, jež splňují nebo překračují přísné konstrukční a výrobní požadavky společnosti Kingston s ohledem na stabilitu, vysoké kmitočty a nízkou latenci. Každá z těchto pěti produktových řad je vytvořena pro konkrétní účel,“ napsal Kingston v tiskovém oznámení. Mezi další výhody pamětí výrobce patří doživotní záruka a nepřežitá technická podpora.


Struktura nabídky pamětí HyperX a cílové skupiny

HyperX blu Spolehlivé paměti ideální pro hráče nebo počítačové nadšence se základními nároky.

HyperX LoVo Ideální pro uživatele, pro které je důležitá nižší spotřeba a redukce tepelné zátěže.

HyperX Genesis Nabízí lepší parametry tepelné zátěže, vyšší kmitočty a nižší latenci a je ideální volbou pro hráče, počítačové nadšence a systémové integrátory.

HyperX T1 Navržené pro extrémní nadšence a profesionály. Moduly jsou osazené dlouhými žebry pro dokonalý rozptyl tepla. Dokáží posouvat limity a poskytují tak mimořádný zážitek z přetaktování systému.

HyperX H2O Vyznačují se jedinečným systémem extrémního chlazení, který za účelem rozptylu tepla využívá kapalinu, a jsou tak určeny pro extrémní hráče a počítačové nadšence.

Zdroj: Kingston


Produkty Kingston nakoupíte v České republice u společností ABC Data, Asbis CZ, AT Computers, eD system Czech, SWS a Tech Data Distribution. Na Slovensku jde o eD system Slovakia, Agem SK a Asbis SK. Více informací o produktech najdete na stránkách společnosti věnovaných pamětem HyperX.

Zdroj: KingstonKomentáře