Kdy vyjde nový Apple iPhone 11?

Lidé se předhánějí v tom, kdo lépe uhádne datum představení nového iPhonu. Pokud se vám nechce čekat, investujte do starších modelů.

Kdy vyjde nový Apple iPhone 11?Zdá se to jako chvilka, ale od představení prvního iPhonu, tedy prvního chytrého telefonu vůbec, uplynulo už více než deset let (první iPhone byl představen už v roce 2007). Od té doby každý rok milovníci technologií netrpělivě čekají na představení nového modelu, tento rok iPhonu 11. Apple je známý svým tajnůstkářstvím ohledně nových produktů, a tak ještě není známé, čím bude novinka speciální a dokonce ani to, kdy bude představena. Podle předchozích dat uvedení starším modelů iPhonů se však nejrůznější technologické magazíny snaží předpovědět přesné datum tohoto eventu.

Například technologický online magazín C|net předpovídá, že představení nového modelu se uděje ve středu 10. září. Jejich predikce se odvíjí od předchozích datumů představení a od Svátku práce (Labor Day), který tento rok vychází na 2. září. Jiné magazíny se domnívají, že to bude ve čtvrtek 11 září.

Ať už to bude jeden nebo druhý den, jedno je jisté: Apple potřebuje potenciální zákazníky doslova nadchnout pro nové modely, protože jeho prodeje neustále klesají, a to i v třetím čtvrtletí roku 2019. Lidé mění Apple za Android. Vážnou konkurencí iPhonů je například Samsung Note. Problémem jsou i vysoké ceny nových modelů.

Starší model iPhone 6s je stále elegantní, nadčasový a kvalitní telefon. Zdroj. Pixabay.com  

 

Nemůžete se dočkat? Kupte starší model, vyplatí se to!

Předpokládá se, že i nové modely budou relativně drahé, a to i přesto, že Apple údajně vydá i jednu levnější variantu. Její cena má však stále být něco kolem 600 Eur, což je pro řadu lidí stále dost. Pokud tedy toužíte po novém telefonu s jablíčkem, sáhněte klidně po starších modelech, abyste se nemuseli kvůli tomu novému zadlužit.

 

Pokud nepotřebujete nejnovější vymoženosti, ale chcete kvalitní telefon, stále se dá například koupit nový iPhone 6s, který byl velmi kvalitním telefonem s kovovými zády. I když jde o starší model, dodnes jde o velmi elegantní a nadčasový telefon s relativně kvalitním fotoaparátem. Můžete ho mít s obrovským úložištěm – 128 GB – už od cca 7 000 Kč.

Obaly na iPhone 6s a jiné starší modely jsou stále k dostání. Zdroj: Etuo.cz  

 

I na starší modely, jako je iPhone 6s, si pořiďte kvalitní obaly

Investujte také do krytu. Obaly na iPhone 6s jsou obchodech stále k dispozici, a pokud nenajdete tam, hledejte na internetových obchodech a nezapomeňte ani na tvrzené sklo. Takto chráněný přístroj za pár tisíc vám pak vydrží několik let.
Úvodní foto: Unsplash.com

Komentáře