K Xboxu pevný internet od T-Mobile se slevou

Microsoft a T-Mobile přichystali před Vánocemi společnou nabídku pro zákazníky. Balení herní konzole Xbox nyní obsahují poukaz na zlevněný DSL internet. Na jaké další bonusy můžete zákazníky nalákat?K Xboxu pevný internet od T-Mobile se slevouKaždé balení Xboxu 360 obsahuje v letošním předvánočním čase kromě herní konzole také poukaz na pevný internet od T-Mobile za zvýhodněnou cenu. Podmínkou získání tarifu ADSL bez pevné linky je aktivace buď osobně ve značkové prodejně, nebo telefonicky v Zákaznickém centru operátora. Ke smlouvě zákazník může získat i fotorámeček a zlaté členství Xbox live.

Při uzavření smlouvy na dva roky nebude platit první tři měsíce žádný paušál. Po zbývající dobu jej bude stát surfování přes pevnou 539 korun měsíčně. Standardní cena přitom činí 699 Kč s DPH.  K paušálu lze zakoupit ADSL modem za jednu korunu.

Poraďte zákazníkům, jak získat další bonusy

Uzavřením smlouvy vzniká zákazníkovi u T-Mobilu také nárok na fotorámeček a na tři měsíce zlatého členství Xbox live zdarma (umožňuje hraní online pro více uživatelů, videochat prostřednictvím služby Video Kinect nebo přístup ke slevám).

Pro získání 3 měsíčního Xbox Live Gold účtu zdarma musí nově registrovaný zákazník poslat svůj požadavek a číslo ADSL smlouvy na e-mailovou adresu xboxlive@t-mobile.cz. Po zpracování získá e-mail s kódem, pomocí kterého si může aktivovat účet na www.xbox.com nebo přímo prostřednictvím své konzole.

Balení Xboxu s poukazem na DSL internet je k dispozici u českých autorizovaných distributorů Microsoftu, tedy u AT Computers a ConQuest entertainment. Kontakty naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste).

Více informací naleznete na českém portálu Xbox.

Zdroj: Microsoft, T-Mobile, ChannelWorldKomentáře