Iomega rozšiřuje partnerský program a on-line školení

Společnost Iomega doplnila služby na partnerském portálu a spustila nový partnerský program. Pro koho je určen a jak partnery podpoří?Společnost Iomega rozšiřuje služby na partnerském portálu a spustila nový partnerský program pro prodejce síťových úložišť.Partnerský program ioclub společnosti Iomega je  nově dostupný pro prodejce a distributory jak v České republice, tak i na Slovensku. Není však jazykově lokalizován a materiály jsou tak k dispozici pouze v angličtině, němčině, italštině a španělštině.

Kromě produktových novinek, marketingových nástrojů a propagačních a prodejních materiálů nyní partneři na webu naleznou také modul pro on-line produktová školení. Prodejci i distributoři mohou přes on-line kurzy a testy získat odborné znalosti o produktech Iomega.

Aktuálně je k dispozici 12 školicích modulů, z nichž 3 pokrývají profesionální síťová úložiště, 2 domácí síťová úložiště, 2 multimediální jednotky, 3 stolní pevní disky a 2 přenosné pevné disky.

Partnerský program pro prodejce síťových úložišť

Program ioclub Premier Partner zahrnuje školení, technickou podporu a další výhody dostupné prostřednictvím webu. Partneři v programu získají podle prohlášení společnosti: „možnost prezentace na webu společnosti Iomega, slevy podle výkonu, vyhrazeného obchodního zástupce, možnost společných návštěv u koncových uživatelů, přístup k produktovým plánům společnosti a pokročilé informace o produktech.“

Dále Iomega Premier Partnerům slibuje: „přístup k obchodním příležitostem a motivačním programům, k předprodejní a pokročilé technické podpoře, registraci zakázek, ke zvláštním slevám pro hodnoticí jednotky a k podpoře při společných marketingových aktivitách.“

Více informací o programu naleznete na partnerském portálu ioclub.

Autorizovanými distributory společnosti Iomega v České republice jsou AT Computers, Avnet, Diskus a Tech Data Distribution. Slovenská autorizovaná distribuce spadá pod AT Computers SK, Asbis SK, Diskus SK a Tech Data Distribution SK.

Zdroj: IomegaKomentáře