Intel vás zve na sérii školení Mini ICC

Intel uspořádá během dubna sérii školení pod názvem Mini ICC (Intel Channel Conference). Kromě představení produktových novinek se zástupci společnosti zaměří na firmy, které chtějí začít nabízet serverová řešení. Jak se můžete přihlásit?Mini ICC seznámí partnery Intelu s technologickými trendy v desktopové, serverové i mobilní oblastiPrezentace pro partnery je rozdělena do dvou částí. Ta hlavní se zaměří na nové desktopové, serverové a mobilní technologie Intelu. Dozvíte se podrobnosti o nejdůležitějších technologiích spojených s procesory Core i7 a novinkách plánovaných na rok 2009. V části věnované serverům bude představena nová řada DP serverů založená na architektuře Nehalem. Prezentace mobilních technologií zase nabídne vhled do nastupující generace technologií Intel Centrino.

S vlastní přednáškou vystoupí i zástupci společnosti Kingston, kteří posluchače seznámí s novým partnerským programem a samozřejmě také s novinkami v oblasti desktopových a serverových pamětí.

Reselleři se zájem o oblast serverů, mohou využít pozvánku na školení pro "začátečníky"Před začátkem každého školení můžete navštívit i jeho specializovanou část, která nese název „Můj první server". Školení je určeno firmám, které dosud nemají zkušenosti s výrobou a konfigurací serverů nabízenými pod vlastní značkou. Specialista Intelu vás od základů seznámí se servery, s jejich tématikou i s novinkami v této oblasti.

Školení Mini ICC uspořádá Intel ve třech českých a dvou slovenských městech. První zastávka bude v Košicích (16. 4.), další v Ostravě (21. 4.), Praze (22. 4.) a v Brně (28. 4.). Dubnovou šňůru školení ukončí zástupci společnosti v Bratislavě (29. 4.).

Registrovat se můžete zdarma zde. Nejprve zvolte zemi a poté vyberte město, kde byste rádi akci navštívili. Přesné časy konání najdete také v přehledu partnerských akcí a seminářů na ChannelWorldu.Komentáře