Intel snížil ceny SSD disků a uvedl nový model

Na předvánoční trh Intel útočí změněnou cenovou nabídkou svých SSD disků a novým modelem s kapacitě 120GB, který má představovat střed nabídky a přilákat nové zákazníky.Intel nově rozšířil nabídku o model s kapacitou 120 GB, který nabídne nejlepší poměr ceny a kapacity z celé řady Intel X25-MIntel snížil pro vánoční trh ceny svých současných SSD disků. Nejmenší 40GB model X25-V pořídíte již za 99 dolarů (necelých 1800,-). Cena Intel X25-M s kapacitou 80GB je nově stanovena na 179 dolarů. 160GB model X25-M koupíte za 399 dolarů (přibližně 7200,-).

Intel nově rozšířil nabídku o  model s kapacitou 120 GB, který nabídne nejlepší poměr ceny a kapacity z celé řady Intel X25-M. Ten koupíte za 239 dolarů (přibližně 4300,-)

Při prodeji SSD disků nabídněte zákazníkům přidanou hodnotu v podobě migrace dat z původního disku bez nutnosti nové instalace systému. K tomuto účelu Intel dodává aplikaci Intel Data Migration Software.

Autorizovanými distributory SSD disků Intelu jsou v České republice ABC Data, Asbis CZ, AT Computers, Sitronics IT a Tech Data Distribution. Na Slovensku pak ABC Data SK, Asbis SK, AT Computers SK, Tech Data Distribution SK a WesTech Slovakia. Pro kontakty navštivte náš vyhledávač distributorů (nejdříve se přihlašte).

Zdroj: Intel, ChannelWorldKomentáře