IBM Slovensko prodlužuje záruku serverů pro SMB na pět let

Společnost IBM Slovensko představila novou nabídku serverů pro malé a střední firmy, přičemž přidala možnost bezplatně prodloužit standardní záruku na pět let.

IBM Slovensko prodlužuje záruku serverů pro SMB na pět letIBM Slovensko prodlužuje záruku serverů pro SMB na pět letK jednoprocesorovým serverům IBM System x3100M4 Express a Systém x3250M4 Express můžete nyní slovenským zákazníkům z řad SMB nabídnout bezplatné prodloužení servisu na pět let ze stejných podmínek jako u standardní záruky.

IBM Slovensko o tom informovalo v oznámení, kde uvádí, že pro pětiletou záruku platí podmínky NBD – do druhého pracovního dne u zákazníka.

Mnohí klienti v segmente malých a stredných firiem, využívajú svoje servery dlhšie než 3 roky. Preto sme pre nich pripravili zaujímavú konfiguráciu serverov vhodných pre použitie ako fileserver, webserver alebo aplikačný server s jedinečným predĺžením bezplatného záručného servisu na 5 rokov,“ uvedl v oznámení ředitel marketingu a komunikace IBM Slovensko Branislav Kohl.

IBM Express servery jsou předkonfigurované právě pro využití v SMB. Cena serverů s novými čtyřjádrovými procesory Intel Xeon E3-1220v2 se pohybuje od 839 do 1 109 eur včetně DPH, uvádí IBM.

Zdroj: IBM Slovensko

Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře