HTC a Microsoft promují telefony s Windows Phone 7

Společnost HTC připravila ve spolupráci se společností Microsoft kampaň pro podporu prodeje telefonů s operačním systémem Windows Phone 7. Na co chtějí výrobci zákazníky nalákat?Microsoft promuje s HTC telefony s Windows Phone 7HTC ve spolupráci s Microsoftem připravilo promo akci na modely HTC HD7, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy a HTC 7 Pro. Zákazníci k nákupu získají zdarma licenci kancelářského balíku Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti v hodnotě 2 700 Kč, který mohou využívat také přímo v nových smartphonech.

Obě společnosti chystají také jako součást jarní nabídky informační a vzdělávací roadshow po České republice, v rámci které společnost HTC představí zákazníkům své telefony s operačním systémem Windows Phone 7.

Týden na zkoušku u O2

Společnost HTC nyní poskytuje tzv. Try&Buy službu, v rámci které si zákazníci na vybraných prodejnách Telefónica O2 mohou zapůjčit vybrané modely s operačním systémem Windows Phone 7 a po dobu jednoho týdne testovat jejich funkčnost.

Obě nabídky lze využít v evropské značkové prodejně HTC v Praze v ulici Na Poříčí 24 nebo v celorepublikové síti vybraných prodejen Telefónica O2. Jarní akce potrvá od 9. 4. do 12. 6. 2011

Mobilní telefony HTC s operačním systémem Windows Phone 7 stále představují na našem trhu relativní novinku. Rozhodli jsme se proto rozjet za našimi zákazníky a výhody unikátního spojení HTC a nového operačního systému jim představit osobně. Díky nezávaznému vyzkoušení chceme dát každému zájemci možnost naplno otestovat  WP7 telefony a nechat se příjemně překvapit novými možnostmi a funkcemi, které tyto přístroje nabízí,“ uvedla v tiskovém oznámení Dagmar Zweschperová z českého zastoupení HTC.

Ceny a dostupnost

Model HTC 7 Trophy mohou zákazníci v jarní akci pořídit za maloobchodní cenu 9 999 Kč, model HTC 7 Mozart bude dostupný za 10 499 Kč a HTC HD7 bude k dispozici za 11 195 Kč. Nejnovější HTC 7 Pro s hardwarovou klávesnicí prodejci nabídnou za doporučenou cenu 12 499 Kč.

Více informací a kompletní podmínky jarní nabídky a roadshow včetně kompletního seznamu vybraných prodejen Telefónica O2, kterých se akce týká, najdete na speciálním webu.

Zdroj: HTCKomentáře