HP upravuje partnerský program pro SMB prodejce

Hewlett-Packard připravuje změny v partnerských programech. HP Sales Point pro registrované prodejce nahradí HP Partner Program včetně nového portálu. Jaké výhody resellerům do SMB přináší a odkdy?

HP upravuje partnerský program pro SMB prodejceHP upravuje partnerský program pro SMB prodejceHP Partner Program 2012 je novou formou programu HP Sales Point, určeného pro registrované resellery, kteří nejsou autorizovanými Preferred či Gold partnery.

Program zatím zahrnuje podporu pro oblast PC. Později budou integrovány také tiskárny.

O změnách na svém webu informoval eD system Slovakia, který zpřístupnil odkaz na prezentační dokument s přehledem změn.

Mezi klíčové výhody HP Partner Programu patří logo a certifikát (označení partnera), program zpětných bonusů, přístup na webový portál, call centrum, aktuální informace, promo a motivační akce a přístup k marketingovým materiálům a školením.

Program zpětných bonusů funguje na bodovém principu. Předem je stanoveno „kompenzační schéma“ a katalog odměn, ve kterém partneři mohou vybírat poukázky, dárky či cash back na produkty HP.

Podpora i přes nový on-line portál

Na portálu HP Partner Programu naleznou registrovaní partneři marketingové materiály (bannery, letáky, direct maily a vizuály pro reklamní kampaně), informace o nových produktech vč. obchodních argumentů a tzv. Product Wizard – nástroj pro správný výběr produktu.

Zároveň zde HP publikuje přehled promo akcí, informace o programu zpětných bonusů a další aktuality.

Přeměna HP SalesPoint na Partner Program probíhá od 16. 7. Do 31. 8. 2012. Počínaje zářím již poběží pouze nový program.

Podmínkou zapojení do programu je vyplnění registračního a profilačního dotazníku a souhlas s pravidly programu na webu HP. Registrovat se lze i přes call centrum. Více informací o programu naleznete v tomto dokumentu.

Zdroj: HP
Úvodní foto: HP

Komentáře