HP rozšiřuje dedikovanou technickou podporu pro počítače Elite

Společnost Hewlett-Packard rozšiřuje možnost podpory pro svou premiovou řadu notebooků, desktopů a pracovních stanic Elite.

HP rozšiřuje dedikovanou technickou podporu pro počítače EliteHP rozšiřuje dedikovanou technickou podporu pro počítače EliteHewlett-Packard rozšířil možnosti technické podpory pro zákazníky nejvyšších řad počítačů Elite. Ti si nyní budou moci vybrat možnost kontaktu na konkrétního technika, jež se bude starat o počítač po celou dobu jeho životního cyklu. Společnosti o tom informovala v tiskovém oznámení.

V rámci nového plánu podpory mohou klienti získat jediné číslo či jediné kontaktní místo pro rychlou technickou odezvu. Podnikoví zákazníci si mohou dále nastavit čas dostupnosti podpory po telefu podle potřeby.

Další možnosti zahrnují prioritní servis od HP Repair Cetra či nastavení a využívání neomezeného cloudového úložiště pro zálohování dat.

Technická podpora je nyní standardní součástí každého prodaného PC řady Elite a HP ji zpřístupňuje i pro dosavadní uživatele počítačů Elite.

Nejvyšší řada notebooků, desktopů a pracovních stanic primárně cílí na podnikové zákazníky a je výše cenově postavená než ostatní produkty pro spotřebitele. Výrobce prodává také podnikové počítače v řadách Folio a ProBook, na ně se však podpora nevztahuje.

V dalších měsících by HP mělo představit také další možnosti technické podpory.

Zdroj: HP

Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře