HP rozšířilo distribuční síť pro své „consumer“ produkty

Hewlett-Packard má v České i Slovenské republice nové distribuční partnery pro prodej HP Consumer v oblasti PSG (Personal Systems Group). V Česku získala HP notebooky a LCD určené domácnostem Tech Data Distribution, na Slovensku pak Asbis SK. Kdo jsou vaše kontaktní osoby?Distribuční kanály pro komerční a domácí produkty divize PSG společnosti HP jsou v Česku a na Slovensku od července sjednoceny (Foto: HP Pavilion dv6000)S platností od července získaly distribuci HP Consumer v oblasti PSG společnosti Tech Data Distribution a Asbis SK. Součástí kontraktu je distribuce všech výrobků HP PSG Consumer, které zahrnují notebooky, stolní počítače, LCD monitory HP Pavilion a Compaq  Presario a jejich počítačové příslušenství.

Doposud měly produkty HP PSG Consumer v distribuci pouze AT Computers a eD system Czech, respektive AT Computers SK a eD system Slovakia na Slovensku. Rozšíření distribuční sítě tak sjednocuje distribuční kanály pro HP PSG Consumer a HP PSG Comercial. Produkty zaměřené na firemní zákazníky měly totiž Tech Data Distribution i Asbis SK v autorizované distribuci již dříve.

„O tento kontrakt a ucelení naší nabídky produktů HP jsme usilovali velmi dlouho a jsme rádi, že se nám podařilo jej uzavřít. Pro naše zákazníky to bude znamenat to, že pro jakýkoliv výrobek značky HP se budou moci obrátit na Tech Data Distribution," uvedl v tiskovém oznámení Roman Vaníček, manažer obchodní jednotky Počítače ve společnosti Tech Data.

Za produkty HP Consumer bude v Tech Datě zodpovědný Radek Mattas z obchodní jednotky Počítače. Jeho kontakty najdete v našem vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Ve slovenském Asbisu je za značku zodpovědný HP Team Leader Rudolf  Garan (kontakty zde). Kontakt pro dealery je hp@asbis.sk, pro objednávání produktů pak sales@asbis.sk.Komentáře