HP představilo notebooky s technologií Beats Audio

Společnost HP oznámila zahájení prodeje inovované řady notebooků Pavilion. Čím chce domácí uživatele oslovit?Nové modely Pavilion dv6 a dv7 i se sluchátkami Beats Audio. Petr Kheil při zahájení tiskové konference.

Petr Kheil, ředitel divize PSG ve společnosti HP, uvádí představní nových HP PavilionNa tiskové konferenci v hudebním klubu NoD měli účastníci možnost vyzkoušet nové notebooky HP Pavilion se zvukovým systémem Beats Audio. Kromě sluchátek stejné značky, které však v bundlu zákazníkům nenabídnete, si hudbu návštěvníci mohli poslechnout v odhlučněné kabině z nových integrovaných reproduktorů.

Hlavními prodejními argumenty pro nové modely Pavilion dv6 a dv7 tedy bude kvalitní zvuk, nový systém chlazení a zabezpečení notebooků.

Nové notebooky HP Pavilion nabízejí unikátní audio systém, exkluzivní design, odolné tělo díky použití slitin hliníku a dalších kovů a navíc nový systém chlazení HP CoolSense a systém zabezpečení dat HP Simple Pass. Výsledkem je modelová řada, která bezpochyby nabízí tu nejlepší kombinaci výkonu, zábavy a stylu, jakou na trhu můžete najít a která nadále posílí naši pozici české jedničky,“ uvedl v tiskové zprávě Petr Trešl, marketingový ředitel Divize osobních počítačů společnosti Hewlett-Packard pro Českou republiku a Slovensko.

Modely HP Pavilion dv6 a dv7 přebraly designové prvky z řady HP Envy včetně technologie Beats Audio.

Notebooky s pořádnými Beaty?

Systém Beats Audio představil Martin Pokora ze společnosti BaSys CS, která produkty Beats distribuuje na českém trhu. Značku vytvořili hudební producenti Dr. Dre a Jimmy Iovine,kteří ve spolupráci s HP naladili zvukový profil Beats napříč modelovými řadami prémiových notebooků a stolních počítačů pro co nejlepší audio výstup. Nové modely mají zabudované optimalizované kvadrofonní reproduktory a model dv7 i subwoofer.

V rámci technologie CoolSence výrobce nově rozvrhl vnitřní komponenty kvůli lepšímu chlazení a přesunul průduchy ventilátorů, aby vyfukovaly vzduch mimo uživatele i podložku. K notebookům je také dodáván software pro vlastní nastavení chlazení a výkonu.

Oba notebooky mají digitální HD monitor s technologií Bright View, HP Pavilion dv6 o úhlopříčce 39,6cm (15,6”) a dv7 o úhlopříčce 43,9cm (17,3”). Nové modely jsou dostupné s procesory Intel Core druhé generace a AMD.

David Lev, PSG category manager společnosti HP, představuje tablet HP Slate 500Pro ochranu osobních údajů a správu hesel jsou notebooky vybaveny funkcí HP SimplePass, která zajišťuje přístup k online účtům a heslům pomocí snímače otisku prstů.

Zákazníkům můžete nejnižší modely HP Pavilion dv6  a dv7 nabídnout za 14 490 Kč vč. DPH.

David Lev, PSG category manager společnosti HP, představil také tablet HP Slate 500, který je nyní v České republice dostupný pro firmy. Ke koncovým spotřebitelům se však dostane zřejmě až koncem roku. Tablet pohání Intel Atom, nabídne konektivitu přes USB a další standardní porty a jeho operačním systémem je Windows 7.

Notebooky Pavilion můžete poptávat v České republice u AT Computers, eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution a na Slovensku u Asbis SK, AT Computers SK, eD system Slovakia,Tech Data Distribution SK.

Zdroj: HP, ChannelWorld
Galerie
Komentáře