Fortinet otevírá v Praze centrum technické podpory

Výrobce bezpečnostních řešení Fortinet v Praze otevřel nové technické centrum – tzv. TAC –Technical Assistance Center. Na jakých úrovních podporu poskytne?

Fortinet otevírá v Praze centrum technické podporyFortinet otevírá v Praze centrum technické podporySpolečnost Fortinet, výrobce řešení pro zabezpečení sítí, otevřela v Praze nové centrum technické podpory.

Jedná se o třetí centrum tohoto typu v regionu EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika).

Výrobce chce prostřednictvím nového centra zlepšit podporu zákazníků i partnerů pro celé portfolio řešení pro zabezpečení sítí včetně hlavního produktu, integrované bezpečnostní platformy FortiGate.

Dosud existovala v oblasti EMEA pouze dvě centra, a to ve Francii (Sophia Antipolis) a Indii (Bangalore). Fortinet zvolil Prahu jako strategickou lokalitu pro poskytování technické podpory na úrovních Level I a II.

Praha pro nás představuje další strategický krok a byla logickou volbou díky své geografické poloze a technickým schopnostem IT specialistů v České republice.

Ondřej Šťáhlavský, FortinetV průběhu tohoto roku budeme v regionu EMEA dále investovat a posílíme zde organizaci našich služeb a podpory,“ slíbil v oznámení médiím Rüdiger Lenz, vicepresident pro mezinárodní podporu ve Fortinetu.

Tým specialistů pro úroveň podpory Level I řeší především dotazy týkající se funkcionality produktů. Tým Level II je navíc doplněn o skupinu odborníků tzv. Product Escalation, kteří se soustřeďují na opravy chyb a řešení komplexních technických problémů, uvádí Fortinet.

Na pozici ředitele technické podpory v regionu EMEA byl jmenován Ondřej Šťáhlavský.

Zdroj: Fortinet
Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře