EET Česká Republika nabídne náhradí díly pro produkty Apple

Distribuční společnost EET nabízí nově na českém trhu přístup k více než 3 500 náhradních dílů pro zařízení Apple. Výrobce je totiž oficiálně neposkytuje

EET Česká Republika nabídne náhradí díly pro produkty AppleEET Česká Republika nabídne náhradí díly pro produkty AppleApple pro své produkty nenabízí originální náhradní díly, ani pozáruční servis, což komplikuje jejich dostupnost na trhu. Společnosti EET Česká Republika se podařilo napojit na dodavatele, který tyto díly prodává a uzavřela s ním smlouvu.

Jako jeden z mála distributorů v České republice je tak EET schopno nabídnout nové, ale i repasované komponenty pro zařízení Apple. EET spojila síly s jedním z evropských výrobců a zařadila do portfolia více než 3 500 servisních dílů a pomůcek pro modely MacBook Air, MacBook Pro, iMac, iBook, PowerBook i desktop Mac.

Jsme velmi rádi, že vám nyní můžeme nabídnout přístup k naší rozsáhlé databázi náhradních dílů pro Apple Mac. Politika společnosti Apple, spočívající v nedistribuci náhradních dílu, znemožňovala mnoha společnostem prodej těchto dílů… až doteď,“ uvedla v oznámení partnerům Mirka Jašková, ředitelka společnosti EET Česká Republika.

V nabídce distributora naleznete jak repasované díly, tak i díly zcela nové. Partneři tak získávají možnost servisovat produkty Apple i po skončení oficiální podpory ze strany výrobce.

Vyhledávat konkrétní čísla položky pro produkty Apple můžete přes on-line průvodce produkty na webu EET.

Autorizovanými distributory produktů Apple jsou v České republice AT Computers, Czech Data Systems (Apcom) a na Slovensku obdobně AT Computers SK a Slovak Data Systems (Apcom).

Zdroj: ChannelWorldKomentáře