eD System Slovakia distribuuje Transcend

Transcend rozšířil svou distribuční síť na Slovensku o eD system Slovakia. Co výrobce nabízí a jaké má další plány v prodejním kanálu?Transcend SSDTranscend, producent v oblasti pamětí, paměťových zařízení a spotřební elektroniky, ohlásil novou autorizovanou distribuci na Slovensku. Výrobce se rozhodl spolupracovat s eD'system Slovakia pro jeho dlouhodobé zkušenosti na slovenském trhu a podobnou hodnotovou orientaci.

Volba na lídra trhu padla i díky tomu, že má k dispozici čtyři pobočky (Bratislava, Banská Bystrica, Prešov, Žilina).

Do portfolia Transcendu patří USB flash disky, SSD pevné disky, externí pevné disky, MP3 a MP4 přehrávače, digitální fotorámečky, flash paměti, čtečky paměťových karet, USB adaptéry, nebo externí vypalovačky.

Kde koupíte Transcend?

V únoru jsme vás informovali o získání Tech Data Distribution pro autorizovanou distribuci v České republice i na Slovensku. O necelé 2 měsíce později Transcend rozšířil distribuční síť na obou trzích o SWS. Zajímalo nás tedy, zda má výrobce po doplnění eD'system Slovakia další plány na rozvoj sítě.

Hlavním plánem do budoucna je ladění vztahů se současnými distributory na Slovensku. Neplánujeme další změny v distribuční síti, protože se chceme zaměřit především na nastavení spolupráce se současnými partnery," vysvětlil pro ChannelWorld Laurence Tseng, prodejní manažer značky.

Kompletní přehled produktů Transcend naleznete na webu výrobce.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře