Eaton jede autobusem na Technology Roadshow na veletrzích MSV Brno a Elosys

Prezentační autobus Eaton s sebou přiveze na podzimní veletrhy portfolio produktů a služeb pro distribuci energie, kvalitu napájení a průmyslovou automatizaci „Lean automation“.

Eaton jede autobusem na Technology Roadshow na veletrzích MSV Brno a ElosysEaton jede autobusem na Technology Roadshow na veletrzích MSV Brno a Elosys Eaton Elektrotechnika (dříve Moeller Elektrotechnika), výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, zavítá na podzimní veletrhy MSV v Brně a Elosys v Trenčíně. Představí zde produktové novinky a služby pro distribuci energie, kvalitu napájení a průmyslovou automatizaci.

V rámci evropské Eaton Technology Roadshow sem přijede prezentační autobus Expoliner, který projíždí Evropou od srpna 2011. Veletrh MSV Brno se uskuteční ve dnech 10. až 14. 9. 2012 na brněnském výstavišti a expozici Eaton naleznou zájemci v pavilonu VP F u stánku 007.

Eaton Elektrotechnika ve spolupráci se vzdělávací agenturou L. P. Elektro zde rovněž jako doprovodnou akci veletrhu pořádá speciální školení Problematika pracovních strojů ve vztahu k bezpečnostním rizikům.

Školení je zaměřeno na pracovní stroje, zdvihací zařízení, odlišení strojů od spotřebičů a s tím spojené odlišnosti v posuzování bezpečnosti. Účastníci kvalifikačního semináře obdrží osvědčení o jeho absolvování. Toto setkání je zařazeno do Projektu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT a současně je akreditováno na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy ČR ve vzdělávacích akcích.

Prezentační autobus s venkovní expozicí zamíří na 18. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, energetiky a telekomunikací Elosys v Trenčíně od 9. do 12. 10. 2012 na výstavišti Expo Center. V obou případech se jedná o venkovní expozici.

Co Eaton na veletrzích představí?

Portfolio uváděných produktů zahrnuje komunikační systém SmartWire-DT, spouštěčové kombinace MSC a další produkty pro průmyslové aplikace a spouštěče motorů PKE s širokým rozsahem ochrany proti přetížení. Součástí Roadshow jsou i řešení pro jednoduchou automatizaci a v neposlední řadě zdroje záložního napájení (UPS).

Zdroj: Eaton
Úvodní foto: eaton

Komentáře