Demo truck Huawei zastaví v Praze, Ostravě a Bratislavě

Poslední týden v září zastaví demonstrační vůz Huawei v Praze, Ostravě a Bratislavě, kde zákazníkům a partnerům představí kompletní nabídku informačních a komunikačních řešení.

Demo truck Huawei zastaví v Praze, Ostravě a BratislavěDemo truck Huawei zastaví v Praze a OstravěSpolečnost Huawei připravila pro české zákazníky speciální prezentační akci – kamion vybavený svými technologiemi včetně infrastruktury pro cloud computing, datová centra či videokonferenční řešení.

V Praze zastaví kamion 24. – 25. 9. 2012 před hotelem Panorama na Pankráci, do Ostravy pak dorazí 27. 9. do areálu Vysoké školy Báňské. Ve dnech 1. 10 a 2. 10. bude kamion zájemcům k dispozici v Bratislavě.

V tzv. Demo Trucku budou k dispozici i odborníci na podnikové sítě, úložná zařízení či bezpečnostních řešení.

S ohledem na rostoucí zájem o naše zařízení a celosvětově proklamovaný plán expanze v segmentu podnikových zákazníků je pro nás důležité český trh podrobně seznámit s portfoliem našich produktů, stejně jako s nejmodernějšími trendy oboru ,“ uvedl v oznámení médiím Tomáš Brouček, ředitel divize Enterprise ve společnosti Huawei.

Kamion cestuje v průběhu měsíců srpen, září a říjen po celé Evropě. Huawei očekává, že během českého pobytu kamion navštíví 500 zákazníků.

Kamion se objeví v ČR již potřetí, v předchozích letech se zaměřil spíše na nabídku Huawei pro telekomunikační zákazníky.

Zdroj: Huawei, ChannelWorld
Úvodní foto: Huawei

Komentáře