Dell startuje motivační soutěž DreamTeam

Dell oznámil zahájení motivační akce pro podporu prodeje firemních notebooků, počítačů a serverů. Co můžete získat za nákup produktů Dell u autorizovaných distributorů?Chcete patřit do Dell DreamTeamu? Přečtěte si jak na to.Motivační akci na podporu prodeje s motivem hokeje připravila pro prodejní partnery společnost Dell. Soutěž DreamTeam odstartovala tento týden a započítávají se do ní prodeje uskutečněné od 1. 10. 2010 až do 10. 12. 2010. DreamTeam má dvě části: Soutěž konfederací je hra o nejlepší prodejce notebooků a počítačů;  Střelecký DreamTeam odměňuje úspěšné prodejce v oblasti enterprise produktů a řešení.

Soutěži konfederací se započítávají prodeje firemních notebooků (Vostro, Latitude a Precision) a stolních počítačů (Vostro, OptiPlex, Precision) a automaticky se na týdenní bázi načítají každé společnosti jako asistence z reportů distributorů pro Dell na základě modelu : jeden kus = jedna asistence. Podmínkou je registrace alespoň jednoho z vašich zaměstnanců do střeleckého týmu na stránkách DreamTeamu.

Střelecký DreamTeam zase načítá na virtuální konto vstřelené góly. Hráči dávají góly prodejem enterprise produktů Dell: servery (PowerEdge) a úložiště (PowerVault MD, NX, EMC, EqualLogic). Každý produkt má přitom svou gólovou hodnotu. Nejvíce gólů tak můžete vstřelit prodejem úložiště.

Co můžete vyhrát?

Do soutěže jsou zváni přímí partneři výrobce registrovaní pro programu Dell Partner Direct i partneři nakupující firemní produkty u autorizovaných distributorů (100Mega Distribution, AT Computers, SWS). Pět nejlepších pět nejlepších střelců, tedy Dell DreamTeam, získá all-inclusive zájezd na hory do Rakouských Alp.

V průběhu akce navíc výrobce vyhlásí řadu motivačních soutěží. Tou první je Stiga hokej za každý nákup serveru PowerEdge. Zakoupením libovolné konfigurace serveru Dell PowerEdge u autorizovaných distributorů Dell s procesorem Intel Xeon a libovolnou verzí operačního systému Microsoft Windows Server získáte stolní hru Stiga hokej. V DereamTeamu vám budou navíc za každý takový server přičteny za další 3 góly.

Detailní pravidla včetně přehledu gólů připsaných za jednotlivé produkty naleznete na stránkách DreamTeamu, kde se můžete v případě zájmu o účast zaregistrovat.

Zdroj: Dell, ChannelWorldKomentáře