Dell spouští novou sezónu partnerské soutěže DreamTeam

Dell otevírá třetí sezónu soutěže o nejlepší prodejce a s ní přináší několik novinek. Jaká jsou pravidla?

Dell spouští novou sezónu partnerské soutěže DreamTeamDell spouští novou sezónu partnerské soutěže DreamTeamO motivační soutěži společnosti Dell s názvem DreamTeam jsme vás poprvé informovali loni v říjnu. Princip soutěže je jednoduchý, stačí přihlásit každý produkt Dell, který prodáte a podle jeho kategorie obdržíte body v podobě vstřelených gólů a asistencí.

Poprvé se však do hry mohou zapojit i další hráči - partneři, kteří prodávají firemní notebooky a stolní počítače Dell.

Prodané úložiště, servery či síťové produkty budou do tabulky započítávány jako góly. Naopak desktopy a notebooky se kvůli odlišné náročnosti prodeje budou přičítat jako asistence. Co gól nebo asistence, to bod do kanadského bodování. Vítězem je hráč s největším počtem bodů.

Vyhrává každý

I za pouhou registraci do soutěže již získáváte kód na objednání samolepky na notebook. Hlavní cenou, která v této sezóně získá deset hráčů, je lyžařský zájezd do rakouských Alp uspořádaný v lednu 2012.

Kdo získá hlavní cenu?

  • tři nejlepší v bodování – DreamTeam,
  • tři nejlepší střelci,
  • tři nejlepší v asistencích,
  • jeden jako divoká karta (partner, který odpoví nejlépe ve vědomostním kvízu).

Do soutěže můžete nárokovat prodeje od začátku srpna 2011, herní sezóna pak končí 30. 11. 2011. Více informací o zapojení a pravidla soutěže naleznete na webových stránkách DreamTeam.cz.

Zdroj: DellKomentáře