Dell připravil podzimní motivační soutěž pro partnery

Dell odstartoval podzimní motivační soutěž „Pestrý Podzim“ určenou obchodním partnerům programu Dell Partner Direct. Všichni registrovaní partneři mají možnost dosáhnout na zajímavé výhry v hodnotě téměř půl milionu korun. Jak se zapojit?Dell letos výrazně zvýšil svou aktivitu v nepřímém prodejním kanále. Příležitost také pro vás?Ve hře jsou téměř tři desítky hodnotných cen, které věnuje Dell ve spolupráci se svými oficiálními distributory 100Mega Distribution a SWS. Hlavní cenou je notebook Dell Latitude E4300 včetně dokování. Mezi další výhry se pak řadí několik ultra mobilních projektorů Dell M109S, LCD monitorů a také all inclusive pobyty na českých horách nebo v Alpách.

„Před několika týdny jsme dokončili nominace našich prvních partnerů na úroveň Registered Partner, pro které je připravena řada benefitů v rámci partnerského programu. Tato soutěž má zpestřit podzimní prodeje i těm menším partnerům a ukázat, že i o ně máme velký zájem," uvedl Stanislav Hájek, Channel marketing manažer společnosti Dell a doplnil: „Byznys je vlastně hra, a ta je vždy otázkou motivace. V nejnáročnějším období z celého roku ji tak partnerům dodáme a zároveň odměníme jejich práci a podporu věnovanou právě produktům a službám Dell."

Jak se soutěží?

Soutěž probíhá v termínu od 1. 9. 2009 do 30. 11. 2009 celkem ve čtyřech kolech - tři jsou měsíční, jedno kvartální. Každý reseller tedy při účasti ve všech kolech může soutěžit až o 4 ceny.

Měsíční soutěž podmiňuje vaši účast odběrem zboží v minimální hodnotě 100 tisíc korun. Všichni partneři, kteří limit splní, obdrží následně e-mailem soutěžní otázku. Ten kdo na ni odpoví nejpřesněji, může získat ceny jako projektor Dell M109S, 24" LCD Dell UltraSharp nebo Dell Latitude 2100.

Pro účast v kvartálním kole soutěže je stanoven minimální odběr zboží od distributorů v hodnotě nejméně 300 tisíc korun za celé období soutěže, poté opět následuje soutěžní otázka. Nejpřesnější odpovědi se mohou těšit na dvacítku cen v čele se zmíněným notebookem Dell Latitude E4300 včetně dokování.

Pokud ještě nejste registrovanými partnery Dellu, zapište se přímo na stránkách programu Dell Partner Direct. Registrací získáte první úroveň partnerství a k ničemu se nezavazujete. Registrace vám zároveň umožní plné zapojení do soutěže. Podrobné podmínky soutěže najdete na stránkách „Pestrý podzim".

Více informací o partnerském programu Dell Partner Direct najdete také v rozhovoru se Stanislavem Hájkem a Jiřím Kyselou.Komentáře